top of page

מוניות ברחובות

08-9-120-120

מחפשים מונית ברחובות?

רק מוניות ברחובות תקבלו כבר בשיחת הטלפון יחס אדיב, שירות מוניות נעים, מזמין, שרות מהיר ומעולה.

מוניות ברחובות קבוצת מוניות הכי גדולה באזור רחובות והסביבה עם למעלה מ 100 נהגים המוכנים להסיע אתכם הלקוחות לכל יעד בעיר רחובות והסביבה או מחוץ לעיר עם חיוך ובאדיבות.

נסיעה במונית רגועה והכי חשוב בטוחה, מוניות ספיישל חדישות ונקיות.

הזמן מונית מרחובות ל...

תודה שהזמנת מונית

לקוחות יקרים

ק.ל.א.ס מוניות ברחובות בע"מ רוצים לעדכן אתכם שבימים אלה בתקופת מלחמה חרבות ברזל, אנו נמצאים בעיצומה של תקופה קשה ומאתגרת, שמביאה איתה חששות ואי ודאות. קשה לתאר במילים את שעובר על כולנו בימים האחרונים. חשוב מכל לשמור על עצמנו, על בני משפחתינו ועל הקהילה שאותה בנינו בשנים האחרונות.

 

אנו ערים לכך שהמלחמה אינה פוסחת על אף אחד – לא עליכם ציבור הלקוחות, ולא עלינו כאן ב- ק.ל.א.ס מוניות ברחובות בע"מ. אנחנו כאן ב- ק.ל.א.ס מוניות ברחובות בע"מ עושים לילות כימים כדי להקל עליכם את המצב, בכדי לתת לכם שירות מוניות ספיישל מהיר ולהעמיד את עצמנו לרשותכם בכל שעות היממה.

 

רצינו לעדכן אתכם במספר צעדים משמעותיים שיסייעו לכם הלקוחות לצלוח את התקופה הלא פשוטה שכולנו חווים:

1. בעת השמע אזעקה כנסו למרחב מוגן.

2. בנסיעה במונית עצרו ושכבו על הכביש עם הפנים למטה.

3. יש להישאר במקום עד 10 דק לפי הנחיות פיקוד העורף.

4. השתדלו להיות בקרבת אזורים מוגנים.

5. התקהלות בשטח פתוח עד 30 איש

6. חופי רחצה סגורים.

לכן בעת הזמנת מונית אמרו לנו בבקשה מאיפה לאסוף אותכם ולאן את נוסעים, בכדי שלסדרן יהיה יותר נוח לשלוח לכם מונית בצורה הכי מהירה.

נשמח לעמוד לשרותכם בכל עת ק.ל.א.ס מוניות ברחובות בע"מ

חרבות ברזל מוניות ברחובות
ביחד ננצח מוניות ברחובות

מוניות ברחובות שמחים לבשר לכם!

 

לאחר מאמצים ותוכניות לטווח הרחוק לשרת בצורה מהירה ויעילה את ציבור הלקוחות שלנו, מוניות ברחובות מספרים לכם שהשתדרגנו מערכת קשר חדישה ומיוחדת, הכתובת נשלחת לנהג וגם טלפון של הנוסע, בנוסף למערכת הוספנו גם כן מערכת לווינית במטרה לראות כל נהג על המפה ולשלוח אותו במהירות האפשרית ללקוח במטרה שיתקבל מענה מהיר וזמן הגעה קצר לאיסוף הנוסע במונית ליעד שהזמין לכל רחבי הארץ.

מה שמיוחד במערכת הלווין שהמפה מחולקת לפי שכונות העיר רחובות והסביבה לכן נהגי מוניות רחובות ממתינים בשכונות לדוגמה: שרונה, רחובות החדשה, רחובות ההולנדית, כפר גבירול, מנוחה ונחלה, פארק המדע, בילו, קרית עקרון, מזכרת בתיה, ואיך שמתקבל טלפון נהג מונית יוצא מהשכונה ברחובות הכי קרובה ללקוח בכדי לקבל את הנסיעה.

 

מוניות ברחובות עושים את מירב ההשתדלות לתת מענה לכל לקוח ולקוח בצורה הכי מהירה ויעילה 24 שעות ביממה לא כולל שבתות וחגים, ניתן לבצע הזמנות מוניות רחובות לכל שעה והנהג מונית ימתין לכם לשעת האיסוף בשעה שנקבעה.

קצת עלינו - מוניות ברחובות 

למה כדאי להזמין מוניות ברחובות? קבוצת מוניות הכי גדולה באזור רחובות והסביבה קבוצת מוניות המונה למעלה מ – 150 נהגי מוניות בכל אזור רחובות והסביבה, יתרון קבוצת מוניות ברחובות מענה מהיר לכל נסיעה נהגי המוניות שעובדים בשיתוף פעולה עם מוניות ברחובות נותנים שרות מהיר ומעולה לכל לקוחותינו,

כמו כן אנו ק.ל.א.ס מוניות ברחובות מחבקים את קהילת הלהט"ב.

ק.ל.א.ס מוניות ברחובות פועלים למען החברה ברחובות והסביבה, כדי להגן ולקדם את הזכויות של כולן וכולם, ללא קשר ותנאי למעמדם בישראל: קהילת הלהט"ב, אזרחים, תושבים, פליטים ומבקשי מקלט, מהגרי עבודה, תושבי רחובות; נשים וגברים, דתיים וחילונים, יהודים, בעלי דעות פוליטיות מהימין ומן השמאל.

לכן הלקוחות מרוצים ונהגי המוניות מרוצים, אם אתם רוצים שרות מהיר, יחס אדיב, ותמורה לכספכם התקשרו אלינו ונשמח לעמוד לשרותכם.

 

מוניות ברחובות תשלום בביט

מהיום ניתן לשלם עבור הנסיעה במונית עם ביט, תשלום נוח ומהיר, לכם נותר לבקש בעת הזמנת מונית שהנהג מונית יהיה עם ביט, ככה שאין צורך להחזיק מזומן בכיס, טלפון הנייד מאפשר לנו לשלם דרך האפליקציה ביט ואין צורך בכרטיס אשראי, התשלום בביט מאפשר לכל סכום או לכל נסיעה בעיר רחובות, או להזמנת מונית מרחובות לשדה התעופה, איך שפרסמנו שניתן לשלם עם ביט הצטרפו אלינו מוניות ברחובות הרבה לקוחות חדשים, נמשיך לפעול ולהשקיע בכל הלקוחות שלנו בכדי לתת שרות הכי טוב ומעולה לכל לקוחות מוניות ברחובות.

מונית ברחובות והסביבה 08-9-120-120  מוניות רחובות לשדה התעופה בזמינות מידית 

.שירות 24/6 לא כולל שבתות וחגים

מוניות ברחובות והסביבה 08-9-120-120 שירות נסיעה במונית בעיר רחובות וגם לכל רחבי הארץ.

ניתן לראות באתר שלנו מחיר נסיעה במונית ולכל רחבי הארץ, פרטנו לכם כן על חלק מהשרותים שלנו כמו: מוניות להסעת עובדים, הסעת תלמידים, מוניות משלוחים מונית מרחובות לשדה התעופה בן גוריון.

מוניות ברחובות להסעת עובדים - מונית להסעת עובדים האיסוף מתבצע על ידי נהג שמתחייב על האיסוף מהבית של העובד למקום עבודתו, ביום ובשעה שנקבעה מראש על בסיס יום יומי, וחזרה מהעבודה לבית אין לעובד צורך להמתין למונית או לחפש מונית, הנהג מחכה לו באיסוף מהבית וגם באיסוף חזרה לבית, הסעת עובדים זה יתרון גדול גם לחברה וגם לעובד, מאחר והעובד לא צריך לשלם כל פעם עבור הנסיעה במונית, והתשלום מתבצע אחת לחודש דרך החברה בהעברה בנקאית או בהמחאה, החברה מקבלת חשבונית מרוכזת של כל הנסיעות ועוקבת בדיוק אחר כל נסיעה במונית של כל עובד.

מוניות ברחובות להסעת תלמידים - בהסעות תלמידים נדרשת רגישות גבוהה במיוחד מוניות עד 4 נוסעים מתוחזקת עם חגורות בטיחות להסעת תלמידים איסוף מבית התלמיד ונסיעה בטוחה, זהירה, נהג מקצועי שעבר הכשרה להסעת תלמידים מיוחדים. אין ספק שבכל ענף המוניות, התחום של הסעות תלמידים הוא נושא רגיש במיוחד מאחר ומדובר על ילדים והילדים זה האור שלנו. מעבר לסיכונים הכרוכים בנסיעה בכבישים, בהעלאת ובהורדת נוסעים.  לכן חברת המוניות שנבחרת להסעת תלמידים צריכה להיות עם נהגים מקצועיים בכלל ומנוסים בהסעות תלמידים בפרט. על אחת כמה וכמה נדרשת רגישות, מקצועיות, יחס אישי, דייקנות, עמידה בזמנים, סבלנות ושמירה על כללים קפדניים כשמדובר על תלמידים הלומדים במסגרת של חינוך מיוחד או בעלי צרכים מיוחדים. 

מוניות ברחובות משלוחים שרותי המשלוחים שאנו מבצעים במוניות שרות אישי, מענה טלפוני ולא אפליקציה, יש איש קשר וניתן לדעת בכל רגע מה קורה עם החבילה וכמה זמן תגיע ליעדה מענה 24/6 לא כולל חגים ושבתות.

חלק מהמשלוחים שאנו מבצעים הם: משלוח מעטפות, משלוח חבילות, משלוח דברי דואר, משלוח תווי קניה, משלוחי מתנות, משלוחי פרחים לדברים גדולים יותר אנו עובדים עם חברת הובלות שגב פתרונות לוגסטיים ועוד.

מוניות להסעות מיוחדות - מוניות ברחובות מוניות ל4 אנשים מוניות לשבעה אנשים שרות, אמינות ועמידה בזמנים.

מוניות ברחובות ניתן להזמין גם נהגת לציבור הנשים. מוניות ברחובות מוניות נגישות לנכים עם מעלון לכסא גלגלים, 

שרות מוניות ברחובות לנכים הוא בהזמנה מראש ולכל רחבי הארץ, מוניות והסעות 6 - 19 מקומות השרות ניתן על ידי נהג מקצועי, אדיב, עדין ומבין.

מוניות ספיישל רחובות ללקוחות פרטיים

מונית ספיישל לנסיעה בעיר או מחוץ לעיר רחובות - הלקוחות מזמינים מונית ושוכרים את שירותי המונית ליעד מסוים לפי נסיעת מונה או בתעריף קבוע מראש, מוניות ספיישל הינן מונית שהאיסוף מתבצע מבית הלקוח עד ליעד המבוקש, אין בדרך עצירות לאיסוף נוסעים נוספים, וזוהי המונית רק של אותו לקוח שהזמין מונית ספיישל ליעד, הזמנת מונית ספיישל נעשית בדרך כלל על ידי שיחת טלפון למוניות ברחובות ניתן להזמין מוניות ספיישל לכל יעד בארץ כמו: מונית מרחובות לאילת, מונית מרחובות לטבריה, מונית מרחובות לים המלח, מונית מרחובות לנתבג.

מוניות רחובות לשדה התעופה בן גוריון, טסים לחו"ל? יוצאים לחופשה? פגישה עסקית?

מוניות ברחובות 08-9-120-120 ניקח אותך לשדה התעופה בן גוריון בזמן שנקבע מראש, המונית תחכה לך 5 דקות לפני מועד האיסוף נהג המונית יתקשר לוודא שאתה מוכן ורק אז נצא מונית מרחובות לנתב"ג, כמובן שתאסוף אותך לשדה התעופה מונית נקיה, חדישה, נהג אדיב, יחס אישי, ולך נשאר רק להתרווח לצללי המוזיקה שתבחר בדרך לחופשה, או פגישה עסקית, אצלנו המוניות מרווחות ונעימות.

איסוף משדה התעופה קורונה

ניתן ורצוי להזמין מונית משדה התעופה חזרה לרחובות משרד הבריאות הוציא הנחיה שאזרחים ישראלים רשאים להיכנס לארץ גם אם הם לא מחוסנים או מחלימים. הזמנת מונית משדה התעופה לרחובות מראש מחייבת בתקופה זו בדיקת PCR לפני עליה למטוס, לכן רצוי ואף כדאי לדבר עם הנהג בכדי שיתאם איתך על מועד חזרה ארצה ימתין לך בשדה התעופה בן גוריון ויחזיר אותך למחוז חפצך ולא תצטרך להמתין בתור של המוניות שלעיתים התור משתרך מעל שעה בהמתנה למונית (עדיף להזמין מראש), ככה שאצלנו הנהג כבר מחכה לך בשדה התעופה מונית מונעת ממוזגת ועם המוזיקה שאתה אוהב במקום שמיועד למוניות מוזמנות. באם אתה לא יודע את שעת הנחיתה אז ניתן גם לבדוק באתר של רשות שדות התעופה נחיתות ניתן גם לשלוח לנו מס טיסה בווצאפ למס 052-2782218

מוניות ברחובות 08-9-120-120 לקוחות מעידים עלנו שהנהגים אדיבים, סבלניים, שרות מוניות מהיר אמין, רכבים נקיים, ממוזגים, ריח נעים ברכב, נהיגה בטוחה זהירה ומוניות חדישות. עוברים למונית היברידית שומרים על איכות הסביבה.

מוניות ברחובות בכל שכונה

המוניות שלנו פזורות ברחבי העיר ככה שמתקבל זמן מהיר לקבלת מונית כמו כן יש לנו מוניות קרית עקרון, מוניות מזכרת בתיה, מוניות בית חולים קפלןמונית ברחובות ההולנדית, מונית ברחובות החדשה, מוניות בילו סנטר, מוניות פארק המדע, מונית בקניון רחובות, מונית ברכבת רחובות, מוניות כפר גבירול, כדאי לקרוא מהיכן כדאי להזמין מונית.

קרית משה, אזור תעשייה קריית רכטמן, אפרים, סלע, שיכון ותיקים, שלמה אבן גבירול כפר גבירול, שכונת רמז, נאות כרמים, רחובות ההולנדית, פארק תעשיות רחובות, אפריקה ישראל, גינות סביוןנווה עמית, נווה יהודה, התחנה המרכזית קניון רחובות, נווה אלון, מרמורקשערייםשרונה, שכונת גבעתי, מילצ'ן, עין גנים, רחובות החדשהחבצלתמרכז רפואי קפלןהרצלאושיותגינות סביון, רמת אהרון, קרית ההגנההיובל, אבני חן, קריית דוד, דניהפארק המדע רחובותמלון לאונרדו רחובותרחובות ההולנדיתאחוזת הנשיאהפקולטה לחקלאותמכון וייצמןמוניות סתריהמוניות נעןמוניות גיבתוןבילושילרמוניות מזכרת בתיהמוניות קרית עקרוןסתריהגבעת ברנרנען.

בואו לטייל בעיר רחובות

בירת השפלה, רחובות, התפתחה בהקמת שכונות חדשות, פארק המדע, חיי לילה תוססים, ברים ומועדונים, בית מלון יוקרתי. איצטדיון כדורגל שנמצא בשלבי הקמה מתקדמים. אמנם עצי התפוזים שעיטרו את רחוב הרצל האגדי נעלמו מהנוף ואולמי 'פקאן' כבר לא קיימים, אבל רחובות מיתגה את עצמה כאופציה גבוהה מאוד למי שלא  מחפש לחיות בצפיפות האיומה של תל אביב וערי הכרך סביבה.

לא סתם היא גם נחשבת לעיר של הסלבס: הזמר אייל גולן, אילנית לוי ובעלה אלירז שדה מתגוררים בעיר. אביבית בר זוהר התגוררה בה תקופה ארוכה; רגב הוד; ח"כ והשר לשעבר יוסי שריד ז"ל; ח"כ עידית סילמן ואקי אבני נולדו בה.

גם אם היה ולא מצאנו מונית בקבוצה שלנו, עדיין נדאג לכם ונשלח לכם מונית מתחנת מוניות בעיר, מוניות המדע, מוניות רחובות, מוניות הנשיא, מוניות גורדון, מוניות רמז, מוניות הנגב, ככה שהמונית תגיע אליכם בזמן וחשוב לדעת מה מותר ומה אסור במונית.

לכן המענה שלנו מהיר לכל לקוח אנו עושים את מירב ההשתדלות לכל לקוח להגיע בזמן הקצר ביותר.

מוניות ברחובות 08-9-120-120 עובדים בשיתוף פעולה עם המוניות האלה:

מוניות ברחובות אסף

מוניות קרית ההגנה רחובות

  מוניות רחובות 

מוניות ברחובות

מוניות ברחובות 24/6

מוניות ברחובות - פרשת השבוע

taxi in rehovot

מאמרים מוניות

מוניות ברחובות תמונות

מוניות ברחובות 08-9-120-120

מוניות ברחובות 08-9-120-120 מיום ראשון ועד חמישי 24 שעות,

יום שישי שעה לפני כניסת השבת במוצאש שעה אחרי יציאת השבת.

מוניות ברחובות והסביבה 08-9-120-120 ניתן לשלם באשראי במזומן העברה בנקאית ובביט.

ניתן לעיין באינדקס עסקים מומלצים ברחובות והסביבה.

הזמנתם מונית? דעו את זכויות הנוסע וחובת הנהג.
הזכות הראשונה של הנוסע מרגע הגעה למונית יכול לדרוש מהנהג מחיר לנסיעה ועל הנהג להפעיל מונה עד לסכום שנקבע, הנהג מחוייב לעשות מה שהתבקש מהנוסע.
החוק מחייב את הנהג מונית בין אם הנהג הוזמן מתחנת מוניות, או שהנוסע הרים יד ותפס מונית ברחובות, או שהמונית הוזמנה מראש.
הנוסע יכול לבקש מונית בהזמנה מראש לתשלום באשראי.
המונית מספקת שירות גמיש, מהיר וזמין, המשלב את יתרונות התחבורה הציבורית עם יתרונותיו של הרכב הפרטי. זהו שירות משלים לאוטובוס ומרכיב חשוב במערך התחבורה הציבורית בישראל.
משרד התחבורה, בשיתוף משטרת ישראל, מפעיל את יחידה לאכיפת היסעים לא-חוקיים, המפקחת ומאתרת "חאפרים". המסיעים הבלתי-חוקיים פועלים ללא רישיון, משתמשים בכלי רכב לא בטיחותיים, מפריעים לתנועה ומסכנים חיים. היחידה פועלת בכל רחבי הארץ, ונגד העבריינים מוגשים דוחות ומוטלים עליהם קנסות.
מחירון נסיעה במונית הבין עירוני שגילם בתוכו עיוותים בשל אופן החישוב ובשל העובדה כי נדרש לקבוע מראש את היעד והמוצא לצורך חישוב המחירון, מה שבהגדרה מייצר עיוות ביחס לנסיעות רבות בפועל. לדוגמא, נסיעה במונית מתל אביב לנתניה נעשתה במחירון זהה בין אם הנסיעה היא מצפון נתניה לדרום תל אביב ובין אם מדרום נתניה לצפון תל אביב. באותה מידה נסיעה על פי מחירון מחד, והתארכות הנסיעה בשל פקקים מאידך – פגעו בנהגי המוניות. במקביל, במקרים רבים אחרים המחירים בפועל היו נמוכים משמעותית ממחירי המחירון. לפיכך, החל מה-1.1.2020 המחיר בכל נסיעה ייקבע אך ורק לפי מונה במונית.
במהלך שנת 2020 עדיין ניתן לגבות בגין מזוודה; לא ניתן לגבות בגין נוסע שלישי ורביעי. תוספת בגין הזמנה נשארה בתוקף גם לאחר השינוי.
כמו כן יש תוספת במונה לנסיעה בכבישי אגרה כמו כביש 6, או הנתיב המהיר, במונית בשדה התעופה וכן מונית בשדה התעופה רמון.
הגשת תלונה כלפי נהג מונית
בכל מקרה של הפרת תנאי הרשיון (חובות וזכויות הנהג), כגון: סירוב להסיע נוסע, אי הסעה בדרך הקצרה, התנהגות שאינה הולמת מצד הנהג, הפקעת מחיר, אי הפעלת מונה ובתנאי שנושא התלונה נוגע לרמת השירות שבין הנהג לנוסע, רשאי הנוסע להגיש תלונה במשרד התחבורה, וגם בתחנת מוניות רחובות אסף.
במידה ומתוך התלונה עולה כי בוצעה לכאורה עבירה, מוסמך משרד התחבורה להזמין את בעל הרשיון, או את מי שהמונית בשליטתו, להתייצב בפניו לשם ברור העניין.

כיצד מגישים תלונה על נהג מונית?
תלונות נגד נהגי תחבורה ציבורית (אוטובוסים ומוניות), יש להפנות ישירות:
בדואר: להנהלת אגף תחבורה ציבורית, משרד התחבורה, בנק ישראל 7 בנין ג'נרי B ת.ד. 867 , ירושלים.
בפקס: 03-6849876
באמצעות טופס תלונה מקוון על התנהלות בקווי השירות בתחבורה הציבורית כמו כן מוניות רחובות אסף. 
במקרה שאינכם שבעי רצון מהטיפול בתלונתכם, ניתן לפנות לנציבות תלונות הציבור בצירוף ההתכתבויות.

מה צריכה לכלול התלונה?
כדי שיהיה ניתן לטפל בתלונה ביעילות, יש לציין:
פרטים מלאים של המתלונן: מספר זהות, כתובת למשלוח דואר וטלפון (נייד) לבירורים
מקום, תאריך ושעת האירוע
מספר הרישוי או מספר הרישיון של המונית (מופיע על ה"כובע" שעל גג המונית ועל הדלת האחורית)
פרטי בעל המונית (מופיעים בלוחית הזיהוי שברכב)
מספר הקו (במקרה שהתלונה נוגעת למונית שירות)
תיאור קצר של האירוע ומסמכים רלוונטיים כגון חשבונית, קבלות על הוצאות שנגרמו לכם, תכתובות קודמות וכדומה.

מגבלות על הגשת תלונה
כדי למנוע כפילויות ולהבטיח טיפול הולם בתלונתכם, לא נוכל לטפל במקרים הבאים:
תלונה שהוגשה בכתב שאינו ברור או קריא
תלונה על עניין הנדון או שהוכרע בבית משפט
תלונות המטופלות במקביל במשרד מבקר המדינה, במשטרה או ברשות ציבורית אחרת.
תלונה אשר הוגשה לאחר יותר מחודשיים מיום האירוע.
דרישה לפיצוי כספי מגוף חיצוני, כגון תאגיד מוניות, מוסך וכדומה, תלונות אנונימיות.

תשלום בביט
מוניות ברחובות תשלום בביט

ניתן להזמין מונית מרחובות לכל הארץ

קבוצת מוניות ברחובות נותנים מענה למוניות ספיישל לנסיעה בעיר רחובות או מענה למוניות ברחובות ולכל רחבי הארץ בזמינות מידית או הזמנה עתידית, הניסיון שלנו בתחום מוניות הספיישל הוא: כשלקוח בוחר מונית לקניון, או מונית לרכבת רחובות או מונית לטיול, או למספר ימים לא כדיי לחפש את הזול ביותר! כדאי להזמין מונית עם הביקורות החיביות ביותר.

נהגי המוניות שאתם אנו עובדים ביחד חיים יום יום את הכבישים ואת העיר רחובות, זו הסיבה שהם עובדים עם קבוצת מוניות ברחובות, מעבר לזה הם פשוט אוהבים את מה שהם עושים! אצלנו תמצאו מונית מרחובות לכל יעד:

מונית מרחובות לאופקים

מונית מרחובות לאור יהודה

מונית מרחובות לאור עקיבא

מונית מרחובות לאבן שמואל

מונית מרחובות לאורנית

מונית מרחובות לאזור

מונית מרחובות לאחווה

מונית מרחובות לאפרת

מונית מרחובות לארסוף

מונית מרחובות לארז

מונית מרחובות לאחיסמך

מונית מרחובות לאחיהוד

מונית מרחובות לאחיעזר

מונית מרחובות לאליכין

מונית מרחובות לאלמוג

מונית מרחובות לאלפי מנשה

מונית מרחובות לאלקנה

מונית מרחובות לאמונים

מונית מרחובות לאמנון

מונית מרחובות לאשתאול

מונית מרחובות לאילת

מונית מרחובות לאלעד

מונית מרחובות לאריאל

מונית מרחובות לאשדוד

מונית מרחובות לאשקלון

מונית מרחובות לבארי

מונית מרחובות לבאר גנים

מונית מרחובות לבאר שבע

מונית מרחובות לבאר אורה

מונית מרחובות לבארותיים

מונית מרחובות לבארות יצחק

מונית מרחובות לבאר מילכה

מונית מרחובות לבאר טוביה

מונית מרחובות לבאר יעקב

מונית מרחובות לבת שלמה

מונית מרחובות לברקת

מונית מרחובות לברקן

מונית מרחובות לברכיה

מונית מרחובות לברור חיל

מונית מרחובות לבקוע

מונית מרחובות לגבעת עדה

מונית מרחובות לבניה

מונית מרחובות לבני עיש

מונית מרחובות לבני עטרות

מונית מרחובות לבני דרור

מונית מרחובות לבן שמן

מונית מרחובות לבית חשמונאי

מונית מרחובות לבית חלקיה

מונית מרחובות לבית הלל

מונית מרחובות לבית הלוי

מונית מרחובות לבית דגן

מונית מרחובות לבית גמליאל

מונית מרחובות לבית אריה

מונית מרחובות לבית אלעזרי

מונית מרחובות לבית אל

מונית מרחובות לביצרון

מונית מרחובות לבנימינה

מונית מרחובות לבני עיש

מונית מרחובות לבני ראם

מונית מרחובות לבית שאן

מונית מרחובות לבית שמש

מונית מרחובות לביתר עילית

מונית מרחובות לבני ברק

מונית מרחובות לבת ים

מונית מרחובות לגבעתיים

מונית מרחובות לגדרה

מונית מרחובות לגני טל

מונית מרחובות לגאולי תימן

מונית מרחובות לגאולים

מונית מרחובות לגאליה

מונית מרחובות לגבולות

מונית מרחובות לגבים

מונית מרחובות לגבע

מונית מרחובות לגבעולים

מונית מרחובות לגבעות בר

מונית מרחובות לגבעת אבני

מונית מרחובות לגבעת אלה

מונית מרחובות לגבעת ברנר

מונית מרחובות לגבעת השלושה

מונית מרחובות לגבעת זאב

מונית מרחובות לגבעת ח"ן

מונית מרחובות לגבעת יואב

מונית מרחובות לגבעת יערים

מונית מרחובות לגבעת כ"ח

מונית מרחובות לגבעת ניל"י

מונית מרחובות לגבעת עוז

מונית מרחובות לגבעת שמואל

מונית מרחובות לגבעת שמש

מונית מרחובות לגבעת שפירא

מונית מרחובות לגבעתי

מונית מרחובות לגברעם

מונית מרחובות לגדיד

מונית מרחובות לגדיש

מונית מרחובות לגדעונה

מונית מרחובות לגונן

מונית מרחובות לגורן

מונית מרחובות לגזית

מונית מרחובות לגזר

מונית מרחובות לגיבתון

מונית מרחובות לגינוסר

מונית מרחובות לגינתון

מונית מרחובות לגליל ים

מונית מרחובות לגלעד

מונית מרחובות לגמזו

מונית מרחובות לגן יבנה

מונית מרחובות לגן נר

מונית מרחובות לגן שלמה

מונית מרחובות לגן שורק

מונית מרחובות גן שמואל

מונית מרחובות לגנות

מונית מרחובות לגני הדר

מונית מרחובות לגני יוחנן

מונית מרחובות לגני תקווה

מונית מרחובות לגנים

מונית מרחובות לגעש

מונית מרחובות לגעתון

מונית מרחובות לגפן

מונית מרחובות לגרופית

מונית מרחובות לגשר

מונית מרחובות לגת רימון

מונית מרחובות לדימונה

מונית מרחובות לדלית אל כרמל

מונית מרחובות לדבורה

מונית מרחובות לדבירה

מונית מרחובות לדברת

מונית מרחובות לדגניה

מונית מרחובות לדובב

מונית מרחובות לדוגית

מונית מרחובות לדולב

מונית מרחובות לדור

מונית מרחובות לדורות

מונית מרחובות לדישון

מונית מרחובות לדליה

מונית מרחובות לדלתון

מונית מרחובות לדן

מונית מרחובות לדפנה

מונית מרחובות לדקל

מונית מרחובות להוד השרון

מונית מרחובות להרצליה

מונית מרחובות להאון

מונית מרחובות להבונים

מונית מרחובות להגושרים

מונית מרחובות להדר עם

מונית מרחובות להודיה

מונית מרחובות להודיות

מונית מרחובות להושעיה

מונית מרחובות להזורע

מונית מרחובות להזורעים

מונית מרחובות להחותרים

מונית מרחובות להיוגב

מונית מרחובות להילה

מונית מרחובות להמעפיל

מונית מרחובות להסוללים

מונית מרחובות להעוגן

מונית מרחובות להר אדר

מונית מרחובות להר גילה

מונית מרחובות להר עמשא

מונית מרחובות להראל

מונית מרחובות להרדוף

מונית מרחובות להררית

מונית מרחובות לורד יריחו

מונית מרחובות לורדון

מונית מרחובות לזבדיאל

מונית מרחובות לזוהר

מונית מרחובות לזיקים

מונית מרחובות לזיתן

מונית מרחובות לזיכרון יעקב

מונית מרחובות לזכריה

מונית מרחובות לזמר

מונית מרחובות לזמרת

מונית מרחובות לזנוח

מונית מרחובות לזרועה

מונית מרחובות לזרחיה

מונית מרחובות לחדרה

מונית מרחובות לחריש

מונית מרחובות לחולון

מונית מרחובות לחיפה

מונית מרחובות לטבריה

מונית מרחובות לטירת הכרמל

מונית מרחובות ליבנה

מונית מרחובות ליהוד

מונית מרחובות ליקנעם

מונית מרחובות לירושלים

מונית מרחובות לכנרת

מונית מרחובות לכפר אחים

מונית מרחובות לכפר טרומן

מונית מרחובות לכפר סבא

מונית מרחובות לכרמיאל

מונית מרחובות ללוד

מונית מרחובות למגדל העמק

מונית מרחובות למודיעין/מכבים

מונית מרחובות למושב ינון

מונית מרחובות למושב מצליח

מונית מרחובות למירון

מונית מרחובות למלונות ים המלח

מונית מרחובות למעלה אדומים

מונית מרחובות למעלות תרשיחא

מונית מרחובות למצדה

מונית מרחובות לנבטים

מונית מרחובות לנהריה

מונית מרחובות לנס ציונה

מונית מרחובות לנצרת

מונית מרחובות לנצרת עילית

מונית מרחובות לנשר

מונית מרחובות לנתב״ג

מונית מרחובות לשדה התעופה

מונית מרחובות לנתיבות

מונית מרחובות לנתניה

מונית מרחובות לעין גדי

מונית מרחובות לעכו

מונית מרחובות לעפולה

מונית מרחובות לערד

מונית מרחובות לפתח תקווה

מונית מרחובות לצאלים

מונית מרחובות לצפת

מונית מרחובות לקיסריה

מונית מרחובות לקרית אונו

מונית מרחובות לקרית אתא

מונית מרחובות לקרית ביאליק

מונית מרחובות לקרית גת

מונית מרחובות לקרית ים

מונית מרחובות לקרית מוצקין

מונית מרחובות לקרית מלאכי

מונית מרחובות לקרית שמונה

מונית מרחובות לראש העין

מונית מרחובות לראשון לציון

מונית מרחובות לרהט

מונית מרחובות לרמלה

מונית מרחובות לרמת גן

מונית מרחובות לרמת השרון

מונית מרחובות לרעננה

מונית מרחובות לשאר ישוב

מונית מרחובות לשבי שומרון

מונית מרחובות לשבי ציון

מונית מרחובות לשבע בארות

מונית מרחובות לשגב-שלום

מונית מרחובות לשדה אילן

מונית מרחובות לשדה אליהו

מונית מרחובות לשדה אליעזר

מונית מרחובות לשדה בוקר

מונית מרחובות לשדה דוד

מונית מרחובות לשדה ורבורג

מונית מרחובות לשדה יואב

מונית מרחובות לשדה יעקב

מונית מרחובות לשדה יצחק

מונית מרחובות לשדה משה

מונית מרחובות לשדה נחום

מונית מרחובות לשדה נחמיה

מונית מרחובות לשדה ניצן

מונית מרחובות לשדה עוזיהו

מונית מרחובות לשדה צבי

מונית מרחובות לשדות ים

מונית מרחובות לשדות מיכה

מונית מרחובות לשדי אברהם

מונית מרחובות לשדי חמד

מונית מרחובות לשדי תרומות

מונית מרחובות לשדמה

מונית מרחובות לשדמות דבורה

מונית מרחובות לשדמות מחולה

מונית מרחובות לשדרות

מונית מרחובות לשואבה

מונית מרחובות לשובה

מונית מרחובות לשובל

מונית מרחובות לשוהם

מונית מרחובות לשומרה

מונית מרחובות לשומריה

מונית מרחובות לשוקדה

מונית מרחובות לשורש

מונית מרחובות לשורשים

מונית מרחובות לשושנת העמקים

מונית מרחובות לשזור

מונית מרחובות לשחר

מונית מרחובות לשחרות

מונית מרחובות לשיבולים

מונית מרחובות לשיטים

מונית מרחובות לשילה

מונית מרחובות לשילת

מונית מרחובות לשכניה

מונית מרחובות לשלווה

מונית מרחובות לשלווה במדבר

מונית מרחובות לשלוחות

מונית מרחובות לשלומי

מונית מרחובות לשלומית

מונית מרחובות לשליו

מונית מרחובות לשמיר

מונית מרחובות לשמעה

מונית מרחובות לשמרת

מונית מרחובות לשמשית

מונית מרחובות לשני

מונית מרחובות לשניר

מונית מרחובות לשעורים

מונית מרחובות לשעל

מונית מרחובות לשעלבים

מונית מרחובות לשער אפרים

מונית מרחובות לשער הגולן

מונית מרחובות לשער העמקים

מונית מרחובות לשער מנשה

מונית מרחובות לשערי אברהם

מונית מרחובות לשערי תקווה

מונית מרחובות לשפיים

מונית מרחובות לשפיר

מונית מרחובות לשפר

מונית מרחובות לשפרעם

מונית מרחובות לשקד

מונית מרחובות לשקף

מונית מרחובות לשרונה

מונית מרחובות לשריגים

מונית מרחובות לשריד

מונית מרחובות לשרשרת

מונית מרחובות לשתולה

מונית מרחובות לשתולים

מונית מרחובות לתאשור

מונית מרחובות לתדהר

מונית מרחובות לתובל

מונית מרחובות לתומר

מונית מרחובות לתושיה

מונית מרחובות לתימורים

מונית מרחובות לתירוש

מונית מרחובות לתל יוסף

מונית מרחובות לתל יצחק

מונית מרחובות לתל מונד

מונית מרחובות לתל עדשים

מונית מרחובות לתל קציר

מונית מרחובות לתל שבע

מונית מרחובות לתל תאומים

מונית מרחובות לתלם

מונית מרחובות לתלמי אליהו

מונית מרחובות לתלמי אלעזר

מונית מרחובות לתלמי ביל"ו

מונית מרחובות לתלמי יוסף

מונית מרחובות לתלמי יחיאל

מונית מרחובות לתלמי יפה

מונית מרחובות לתלמים

מונית מרחובות לתמד

מונית מרחובות לתמרת

מונית מרחובות לתנובות

מונית מרחובות לתעוז

מונית מרחובות לתענך

מונית מרחובות לתפוח

מונית מרחובות לתפרח

מונית מרחובות לתקומה

מונית מרחובות לתקוע

מונית מרחובות לתרום

מונית מרחובות לתל אביב

מונית מרחובות לתל נוף

שרות מוניות ספיישל רחובות ניתן לפרטיים עסקיים ומוסדות, עיקר הפעילות של מוניות ברחובות מיום הקמתה הוא מוניות ספיישל לתיירים, אח"מים, אנשי עסקים, חברות היי טק, מפיקי אירועים, אומנים ולקוחות פרטיים.

המוניות שלנו מפוארות וחדשות. הנהגים, ותיקים ומנוסים ובעלי תודעת שירות מצויינת.

אל תחפשו את הזול ביותר ואל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר!

אנחנו מוניות ברחובות לשרותכם בכל עת

מוניות ברחובות עדכון קורונה

כאן ניתן למצוא את ההנחיות המעודכנות ביותר בתחום מוניות והיסעים בהתאם להנחיות משרד הבריאות:

סגירת כביש

לידיעת נהגי רחובות! ביום שלישי 11.2 ייסגר לתנועה חלק מרחוב דוד ישראל ויחולו 

קרא לנהג מונית אתיופי

חמש עשרה חודשי מאסר בפועל ופיצוי של 15אלף שקלים הושתו על רוכב קטנוע מרחובות שקרא קריאות  גזעניות לנהג

אי הפעלת מונה

מכירים את זה שנהג המונית שואל אתכם אם אתם מעדיפים מחיר מראש או מונה?

קטטה בין נהגי מוניות

נהג מונית בן 33 תקף באגרופים נהג מונית בן 73 ויפצה אותו ב – 3000 ₪

מונית הכסף והסמים

נהג מונית ממזכרת בתיה סחר בסמים מהרכב ונתפס לאחר שביצע עסקה עם שוטרת

הנחיות לנסיעה במונית

משרד הבריאות מפרסם ומעדכן באופן שוטף את הנחיות ההתנהגות לציבור בשגרה החדשה.

התאחדות נהגי מוניות ברחובות

כולם בשביל אחד: התאחדות נהגי מוניות ברחובות משדרים אחווה ובעקבות משבר הקורנה איחדו לראשונה כוחות.

מונית או אובר?

מתמגנים בעקבות משבר הקורונה

דעו את זכויות הנוסע וחובת הנהג.

תעריף מונית מרחובות

bottom of page