top of page

מוניות קרית עקרון

מחפשים מונית בקרית עקרון?

צריכים מונית בעקרון?

מוניות קרית עקרון  מעדכנים אתכם שאנחנו עובדים כרגיל במסגרת הסגר בעקבות משבר הקורונה, נהגי המוניות בקרית עקרון פועלים לפי הכללים וההנחיות של משרד הבריאות ומשרד התחבורה.
מוניות קרית עקרון מוניות נקיות, חדישות, נהגי המוניות מבצעים חיטוי בין כל נוסע לנוסע. כחלק מתהליך החיטוי של המונית הכוללים מושבים, ידיות, משענות ראש ושטיחי המונית.
המוניות עוברות שטיפה פנימית וחיצונית כל שבוע, בשטיפה חיצונית הכוללת שטיפה של כל האוטו בדגש על ידיות מאחר והנוסע במונית משתמש בהן בעת עליה למונית וירידה מהמונית.
שטיפה פנימית כולל מושבי המונית, ידיות פתיחת הדלת, משענות יד, משענות ראש ושטיחי המונית.
בכל מונית קיים אלכוהול ג'ל לחיטוי ידיים, תרסיס לחיטוי המושבים ונהגים עם מסיכה לכל אורך הנסיעה לכן הנוסעים מרגישים בטוחים וכמובן הנהגים שומרים על עצמם להמשך עבודתם בבטחה.
מוניות קרית עקרון ניתן להזמין גם כן מונית עם בידוד בין הנהג לנוסע.

מי אנחנו מוניות קרית עקרון

קבוצת מוניות הגדולה באיזור הנותנת מענה לשרות מוניות ספיישל בקרית עקרון, מוניות מזכרת בתיה, מוניות בילו סנטר והסביבה.

נסיעות במונית ספישל נסיעות בעיר רחובות ולכל רחבי הארץ, מוניות קרית עקרון לשדה התעופה בן גוריון בכל שעות היממה.

שירות מוניות קרית עקרון 24/6 לא כולל חגים ושבתות.

משלוחים וחבילות זה רק מוניות קרית עקרון לכל רחבי הארץ

מוניות קרית עקרון שרות משלוחים חבילות מעטפות ודברי דואר לכל רחבי הארץ ניתן לקבל שרות מהיום להיום אצלנו תקבלו מענה אנושי, ניתן לדבר עם הנהג מונית לכל אורך הנסיעה עד לקבלת המשלוח ומעדכנים את המזמין שהחבילה נמסרה.

מוניות נקיות מפוארות חדישות עם מערכת קשר לכל נהג לקבלת נסיעות מידיות וזמן מענה מהיר לכל לקוח.

עמידה בזמנים שנקבעו מראש, זמינות מידית לנסיעות מחוץ לעיר.

צריכים מונית לסידורים או מונית לקניון רחובות אנו זמינים עבורכם לכל נסיעה מונית מקרית עקרון לתל אביב, מונית מקרית עקרון לחיפה, ולכל יעד בארץ.

מונית מקרית עקרון לנתב"ג

מוניות קרית עקרון לשדה התעופה בן גוריון שרות מהיר אמינות ועמידה בזמנים.

מוניות קרית עקרון 08-9-120-120 מקבלים הזמנות לנסיעות בעיר ומחוץ לעיר בתאום מראש

עם סדרן המוניות. המונית תחכה לכם בכתובות שהזמנתם את המונית ונסיעה ליעד שנבחר על ידכם.

נסיעות לשדה התעופה בן גוריון עם מוניות בקרית עקרון רכבים חדישים שרות מעולה הגעה בזמנים שנקבעו מראש, מוניות בקרית עקרון נותנים מענה בכל האזורים הקרובים ליישוב מוניות בילו מוניות בכפר בילו מוניות במזכרת בתיה מוניות בית חולים קפלן וכל הסביבה, ניתן לראות באתר שלנו מחירי נסיעה במונית מרחובות לכל יעד בארץ.

תחומי התמחות של מוניות קרית עקרון מוניות לשרות יום ולילה בכל רחבי הארץ, נסיעות מיוחדות
לפרטיים, מוסדות ומפעלים, נסיעות לנתב"ג, טיולים בארץ, מונית מרחובות לאילת, לים המלח, טבריה, חיפה נסיעות מיוחדות בכל הארץ במוניות מפוארות וממוזגות.

מוניות קרית עקרון
מוניות קרית עקרון

אודות הקבוצה - קבוצת מוניות קרית עקרון הינה קבוצת מוניות המובילה בקרית עקרון מאחר והקבוצה מאחדת מספר גדול של נהגים. כמו כן ניתן לבצע הסעות לעובדים, למפעלים, משלוחים קלים למעטפות ודברי דואר.

מבצעים ושירותים מיוחדים - מחירים מיוחדים לבעלי עסקים, מפעלים וחברות היי טק. מבצעים לקבוצות ולנסיעות סדירות יומיות בכל ימות השבוע ביום ובלילה.

מוניות ברחובות שותפים אצלנו תקבלו איש קשר צמוד 24 שעות ביממה 6 ימים בשבוע מגוון רחב של דרכי התקשרות והזמנת נסיעות טלפון / נייד / מייל / פייסבוק.
הסדר תשלום - חשבונית מס אחת בסוף חודש כולל דוח נסיעות מפורט של הנסיעות שהתבצעו במהלך החודש.
תשלום עבור שרותי מוניות לכל החודש - אפשרויות תשלום נוחים במגוון דרכים שיקים / כרטיסי אשראי / העברות בנקאיות / מזומן.

מוניות קרית עקרון - ניסיון רב בתחום ההסעות והמוניות ומקפידה על עמידה בזמנים, מתן שירות אדיב ואמין ובמחירים נוחים לכל כיס.
לרשות לקוחותינו עומדות מוניות חדישות, ממוזגות ומאובזרות במיטב הטכנולוגיה המתקדמת.
נהגי מוניות קרית עקרון הינם אנשי מקצוע מנוסים ואדיבים, המכירים היטב את דרכי הארץ לרוחבה ולאורכה.
לקוחותינו נהנים משירות ברמה גבוהה, עמידה בלוחות זמנים, נסיעה נוחה ובטוחה למחוז חפצם 24 שעות ביממה, 6 ימים בשבוע כולל שבתות וחגים ובתיאום מראש.
השירות ניתן בשפות עברית, אנגלית ורוסית.

מידע על הישוב קרית עקרון

גודל האוכלוסיה בקרית עקרון כיום עומד על כ 11.000 לכן הצורך במוניות גדל הן בקרית עקרון והן בישובים בסביבה הקרובה מוניות ברחובות 08-9-120-120 משתדלת לתת מענה בכל ישוב ולכל לקוח לכן רצוי ואף עדיף להזמין מונית מראש לכל יעד בארץ.

מוניות ברחובות 08-9-120-120 נותנים שרותי מונית בקרית עקרון, מונית במזכרת בתיה, מוניות בילו, מוניות בקפלן.

שעות הפעילות שלנו הם:

ראשון עד חמישי 24/6

יום שישי עד שעה לפני כניסת השבת,

ומוצאי שבת אנחנו עובדים שעה לאחר צאת השבת

 מוניות קרית עקרון 08-9-120-120 נשמח לעמוד לשרותכם בכל עת

מועצה מקומית קרית עקרון | מוניות בקרית עקרון 08-9-120-120

 אזורי פעילות מוניות ספיישל קרית עקרון 08-9-120-120 הם גם באזורים אלו: מונית בקרית עקרון, מוניות רחובות, מוניות מזכרת בתיה, מוניות ברחובות, מונית בבית חולים קפלן, מונית במכללת פרס, מונית ברחובות ההולנדית, מונית ברחובות החדשה, מונית בילו סנטר, מונית בפארק המדע, מונית ברכבת רחובות, מונית ברחובות, מונית בקניון רחובות.

מוניות קרית עקרון לשדה התעופה נאסוף אותך בשעה שנקבעה מראש וגם נחזיר אותך משדה התעופה בן גוריון ללא עיכובים מיותרים. אז אם אתם רוצים להתחיל חופשה בראש שקט? התקשרו אלינו ונשמח לתת לכם שרות 24/6 לא כולל חגים ושבתות. נשמח לעמוד לשרותכם בכל עת מוניות קרית עקרון עובדים עם מספר נהגי מוניות לכן השרות שלנו מהיר ומענה מידי חלק ממוניות אלו הם:

מוניות גבעת ברנר

מוניות קרית משה רחובות

מוניות רחובות החדשה

מוניות קרית עקרון

מוניות מזכרת בתיה

מוניות ברחובות אסף

מוניות קרית ההגנה רחובות

מוניות מרכז רפואי רחובות

taxi in rehovot

מוניות פארק המדע

מוניות ברחובות ההולנדית

מוניות כפר גבירול

מוניות קניון רחובות

מוניות רכבת רחובות

מוניות ברחובות אסף

מוניות ברחובות

מוניות מזכרת בתיה

מוניות ספיישל קרית עקרון מהיר ובטוח

מוניות קרית עקרון יעניקו לכם שירות מוניות מיידי למיקומכם הנוכחי ויסיעו אתכם ליעדכם.

צריכים להגיע לאחת מעשרות השכונות ברחובות? הגעתם למקום הנכון! מוניות קרית עקרון נסיעה מהירה, בטוחה ומהנה, נאסוף אתכם ביעילות מהכתובת שהזמנתם, וניקח אתכם לכל מקום שאליו תרצו להגיע. אם המסלול שלכם מורכב מכמה עצירות בדרך, עצירה בסופר, עצירה אצל הסבתא, מונית לקניון רחובות, מונית לרכבת רחובות, להוריד משהו אצל האישה במשרד, אנחנו נסיע אתכם בצורה המהנה ביותר האפשרית לכם ולנו!
- אנחנו מעניקים שירות לתושבי כל אזור קרית עקרון והסביבה, ומסיעים נוסעים לכל מקום מקרית עקרון לירושלים, מקרית עקרון למודיעין,  מקרית עקרון לנמל תעופה בן גוריון, מקרית עקרון לתל-אביב, ושאר חלקי הארץ.  

מונית בקרית עקרון | מוניות קרית עקרון 08-9-120-120

קרית עקרון

קִרְיַת עֶקְרוֹן היא מועצה מקומית השוכנת דרומית-מזרחית לרחובות, סמוכה למזכרת בתיה ושייכת מנהלית למחוז המרכז של מדינת

ישראל. המועצה שוכנת מזרחית לכביש 40. קריית עקרון הוקמה ככפר עקרון בסוף שנת 1948 על חורבות הכפר הערבי עאקיר, ששכן במקום ונחרב במלחמת העצמאות.

המועצה קרויה על שם העיר הפלשתית עקרון, ששמה השתמר כנראה בשם הכפר הערבי עאקיר, ואשר בתקופת התלמוד התקיימה כעיירה יהודית גדולה לפי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה (הלמ"ס) נכון לסוף 2018, מתגוררים בקריית עקרון 10,999 תושבים

נלקח מאתר ויקפדיה בתאריך 20.2.20

מוניות קרית עקרון
מוניות קרית עקרון לשדה התעופה

עדכון covid19 והנחיות כלליות

מוניות קרית עקרון טלפון 08-9-120-120 מעדכנים אתכם שאנחנו עובדים כרגיל במסגרת הסגר בעקבות משבר הקורונה, מוניות קרית עקרון פועלים לפי הכללים וההנחיות של משרד הבריאות ומשרד התחבורה.
מוניות קרית עקרון מוניות נקיות, חדישות, לאחר חיטוי בין כל נוסע לנוסע. כחלק מתהליך החיטוי הכולל מושבים, ידיות, משענות ראש ושטיחי המונית.
המוניות עוברות שטיפה פנימית וחיצונית כל שבוע, בשטיפה חיצונית הכוללת שטיפה של כל האוטו בדגש על ידיות מאחר והנוסע במונית משתמש בהן בעת עליה למונית וירידה מהמונית.
שטיפה פנימית כולל מושבי המונית, ידיות פתיחת הדלת, משענות יד, משענות ראש ושטיחי המונית.
בכל מונית קיים אלכוהול ג'ל לחיטוי ידיים, תרסיס לחיטוי המושבים ונהגים עם מסיכה לכל אורך הנסיעה לכן הנוסעים מרגישים בטוחים וכמובן הנהגים שומרים על עצמם להמשך עבודתם בבטחה.
מוניות קרית עקרון ניתן להזמין גם כן מונית עם בידוד בין הנהג לנוסע.

הנחיות של משרד הבריאות ומשרד התחבורה הם:
א. הנחייה כללית: על הנוסעים במונית להקפיד לשבת בספסל האחורי,
ולנסוע עם חלונות פתוחים.
ב. ככלל, הפעלת מונית תהיה עם שני נוסעים במושב האחורי.
ג. במקרים הבאים מותרת נסיעה במונית של יותר משני נוסעים:
הסעת אדם לצורך רפואי, הסעה לצורך העברת קטין בין הורים גרושים, הסעה עם קטין שהאחראי עליו נדרש לצאת לצורך חיוני ואין מבוגר אחר במקום המגורים שניתן להשאיר את הקטין בהשגחתו, נסיעה לצורך טיפול במסגרת רווחה.

מוניות קרית עקרון עובדים עם כל המגזרים פרטיים, מוסדות מפעלים, והסעות לנתב"ג. 
הנסיעות הינן במוניות מפוארות וממוזגות מיוחדות בכל הארץ.
נהגים אדיבים שרותיים בכל מונית קיימת מערכת קשר
מוניות קרית עקרון קבוצת מוניות שומרת שבת

מוניות קרית עקרון ספיישל – הדרך הנכונה לבחור

בכל מקום אנחנו יכולים למצוא תחנות מוניות שישרתו אותנו, בין אם זה לנסיעות קצרות בתוך היישוב, ובין אם זה לנסיעות ארוכות מהיישוב אל מקומות אחרים, חיצוניים. 

גם אם אנחנו מחפשים מוניות בקרית עקרון שברחובות, יש לנו אפשרות למצוא תחנות מוניות פעילות במקום, וכן יש לנו אפשרות להזמין מונית ממקום אחר, חיצוני. השאלה הנשאלת היא, כיצד עלינו לעשות זאת, על מנת שנוכל לקבל שירות מקצועי וטוב, על פי הצרכים שלנו. 

שירות מוניות בקרית עקרון, יכול לעזור לנו להגיע ממקום למקום, בהיעדר רכב פרטי או תחבורה ציבורית, בימים ובשעות בהם אין אפשרות אחרת אלא להשתמש במוניות, וכן במקום בהם אנחנו מעדיפים להשתמש בשירות זה על פני שירותים אחרים, אף על פי שהם נחשבים יותר נוחים ופשוטים. 

כשאנחנו ניגשים לבחור תחנת מוניות לצורך כזה או אחר, עלינו לקחת בחשבון, מה הם הצרכים שלנו וכמובן, מה עלויות הנסיעה והאם הן מתאימות למה שעומד לרשותנו. 

כיצד מזמינים מוניות ספיישל בקרית עקרון

חשוב לדעת, היום אנחנו יכולים להזמין מוניות באמצעים שונים, בין אם זה בטלפון,

אתר אינטרנט https://taxirehovot.com/, אפליקציה, או באמצעים אחרים. לכן, אם יש לנו צורך להזמין מונית לנסיעה מהבית או מכל מקום אחר, אנחנו יכולים לעשות זאת בצורה נוחה וזמינה. 

דבר נוסף שאנחנו צריכים לזכור לגבי כל הנושא של הזמנת מוניות הוא, יש לוודא מתי המונית יכולה להגיע אלינו וכיצד אנחנו יכולים להיעזר בשירותיה. כלומר, אילו נסיעות היא מבצעת, תוך כמה זמן היא תוכל להגיע אלינו, וכל דבר אחר שיכול לעזור לנו לתכנן את הנסיעה שלנו ולהגיע אל היעד שלנו בצורה טובה ובטוחה. ככל שנזמין את השירות כמה שיותר מהר, כך נגיע אל מקום חפצנו בהקדם. 

נשמח לצרף אתכם לרשימת לקוחותינו

מחירי נסיעה במונית מקרית עקרון לפי מונה

מוניות קרית עקרון טלפון 08-9-120-120 מביאים לפניכם כאן את המחירים המשוערים לנסיעה במונית לכל רחבי הארץ, מה שלא מופיע ניתן להתקשר אלינו ונשמח לעמוד לשרותכם בכל עת קבוצת מוניות קרית עקרון שעות פעילות מוניות ברחובות:

יום ראשון עד חמישי 24 שעות

יום שישי עד שעה לפני כניסת שבת

ומוצאי שבת שעה לאחר צאת השבת.

להזמנת מוניות ברחובות טלפון 08-9-120-120

מוניות ברחובות טלפון 08-9-120-120 מספר טלפון שקל לזכור אותו, התקשרו אלינו הזמנת מונית ברחובות ונשמח לתת לכם שרות מהיר ויעיל לשרות מוניות בעיר ולכל רחבי הארץ, שרות מוניות ספיישל רחובות לפרטיים, עסקיים, חברות ומוסדות.

ניתן לראות באתר שלנו מחיר משוער לנסיעה במונית מרחובות לכל יעד בישראל לפי מונה.

ניתן להשיג מונית מרחובות לכל הארץ

קבוצת מוניות קרית עקרון נותנים מענה למוניות ספיישל לנסיעה בעיר רחובות או מענה למוניות ברחובות ולכל רחבי הארץ בזמינות מידית או הזמנה עתידית, הניסיון שלנו בתחום מוניות הספיישל הוא: כשלקוח בוחר מונית לקניון, או מונית לרכבת רחובות או מונית לטיול, או למספר ימים לא כדיי לחפש את הזול ביותר! כדאי להזמין מונית עם הביקורות החיוביות ביותר.

נהגי המוניות שאתם אנו עובדים ביחד חיים יום יום את הכבישים ואת העיר רחובות, זו הסיבה שהם עובדים עם קבוצת מוניות ברחובות, מעבר לזה הם פשוט אוהבים את מה שהם עושים! אצלנו תמצאו מונית מרחובות לכל יעד:

מונית מרחובות לאופקים 

מונית מרחובות לאור יהודה

מונית מרחובות לאור עקיבא 

מונית מרחובות לאילת 

מונית מרחובות לאלעד 

מונית מרחובות לאריאל 

מונית מרחובות לאשדוד 

מונית מרחובות לאשקלון

מונית מרחובות לבאר שבע

מונית מרחובות לבנימינה

מונית מרחובות לבית שאן 

מונית מרחובות לבית שמש 

מונית מרחובות לביתר עילית 

מונית מרחובות לבני ברק

מונית מרחובות לבת ים 

מונית מרחובות לגבעתיים 

מונית מרחובות לדימונה 

מונית מרחובות להוד השרון 

מונית מרחובות להרצליה

מונית מרחובות לחדרה 

מונית מרחובות לחולון 

מונית מרחובות לחיפה 

מונית מרחובות לטבריה 

מונית מרחובות לטירת הכרמל  

מונית מרחובות ליבנה  

מונית מרחובות ליהוד  

מונית מרחובות לירושלים 

מונית מרחובות לכפר סבא

מונית מרחובות לכרמיאל

מונית מרחובות ללוד  

מונית מרחובות למגדל העמק 

מונית מרחובות למודיעין/מכבים

מונית מרחובות למירון

מונית מרחובות למלונות ים המלח 

מונית מרחובות למעלה אדומים

מונית מרחובות למעלות תרשיחא 

מונית מרחובות לנהריה 

מונית מרחובות לנס ציונה 

מונית מרחובות לנצרת 

מונית מרחובות לנצרת עילית

מונית מרחובות לנשר

מונית מרחובות לנתב״ג 

מונית מרחובות לשדה התעופה

מונית מרחובות לנתיבות 

מונית מרחובות לנתניה

מונית מרחובות לעין גדי 

מונית מרחובות לעכו

מונית מרחובות לעפולה

מונית מרחובות לערד

מונית מרחובות לפתח תקווה

מונית מרחובות לצפת

מונית מרחובות לקיסריה

מונית מרחובות לקרית אונו

מונית מרחובות לקרית אתא 

מונית מרחובות לקרית ביאליק 

מונית מרחובות לקרית גת

מונית מרחובות לקרית ים 

מונית מרחובות לקרית מוצקין 

מונית מרחובות לקרית מלאכי 

מונית מרחובות לקרית שמונה 

מונית מרחובות לראש העין 

מונית מרחובות לראשון לציון 

מונית מרחובות לרהט 

מונית מרחובות לרמלה 

מונית מרחובות לרמת גן 

מונית מרחובות לרמת השרון 

מונית מרחובות לרעננה 

מונית מרחובות לשדרות 

מונית מרחובות לשפרעם 

מונית מרחובות לתל אביב

שרות מוניות ספיישל רחובות ניתן לפרטיים עסקיים ומוסדות, עיקר הפעילות של מוניות ברחובות מיום הקמתה הוא מוניות ספיישל לתיירים, אח"מים, אנשי עסקים, חברות היי טק, מפיקי אירועים, אומנים ולקוחות פרטיים.

המוניות שלנו מפוארות וחדשות. הנהגים, ותיקים ומנוסים ובעלי תודעת שירות מצויינת.

אל תחפשו את הזול ביותר ואל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר!

bottom of page