מוניות בית חולים קפלן

מוניות בבית חולים קפלן טלפון 08-9-120-120 שרות מוניות ספיישל מבית חולים קפלן ומוניות אל בית חולים קפלן.

קורה לפעמים בלילה או במהלך היום שחייבים להגיע מיד לבית החולים קפלן למיון, או רק לבדיקה ומחפשים מונית לבית חולים קפלן ורוצים שהמונית תגיע כמה שיותר מהר, אולם מונית זה לא אמבולנס אבל אנו נעשה את כל ההשתדלות להגיע כמה שיותר מהר.

מוניות ברחובות מציעים לכם את שרות מוניות הספיישל שלנו מאחר ואנחנו קבוצת מוניות ברחובות הכי גדולה באזור לכל נהג מונית יש מכשיר קשר לכן יש לנו מענה מהיר בקבוצת המוניות שפזורות ברחבי העיר רחובות, מוניות בקרית עקרון, מניות מזכרת בתיה, מוניות בילו והסביבה.

כשתזמינו מונית אל בתי החולים קפלן מכל שכונה בעיר רחובות או מיישובי הסביבה יגיע אליכם נהג סבלני, אדיב ונעים הליכות שיעזור בכניסה למונית וביציאה עם תא מטען ריק מאחר ולפעמים יש צורך בכיסא גלגלים להניח בתא המטען של המונית או אפילו הליכון נהג המונית יניח את כיסא הגלגלים בתא המטען ויסיע את הנוסע במונית לבית חולים קפלן במהירות ויעילות.

נהגי מוניות לבית חולים קפלן עברו הכשרת עזרה ראשונה למקרה הצורך כמו כל נהגי המוניות בישראל כמו שהחוק מחייב לעבור הכשרה כשמוצאים רישיון נהיגה לרכב ציבורי,

לעזרה במקרה של תאונת דרכים כשראו בדרך, או לעזרה עם נוסע במונית.

 מוניות מרכז רפואי קפלן
מוניות ברחובות נסיעה עם כסא גלגלים

מוניות לבית החולים קפלן ברחובות נותנים שרותי הסעה לחולים וגם לחולי דיאליזה שצריכים להגיע לבית חולים קפלן בתדירות גבוהה, מוניות ברחובות מכירים את הביתנים ואת המחלקות בבית חולים קפלן ככה שנוריד את החולה או את המטופל או היולדת הכי קרוב שרק אפשר לטיפול או לבדיקה שהם צריכים לבצע בבית חולים קפלן.

מוניות בבית חולים קפלן נסיעות בעיר ולכל רחבי הארץ בכל שעות היממה למעט חגים ושבתות אנו מתחייבים לשרות מהיר ככל שניתן, אמינות ועמידה בזמנים.

מוניות בית חולים קפלן הסעות לעובדים לאחים אחיות רופאים ומבקרים בבית החולים קפלן ניתן לבצע הזמנות מראש בכל שעות היממה לתאם איסוף וחזרה לאחר הבדיקה.

שרות מיוחד מוניות בקפלן ליולדות קודם כל מזל טוב ובשורות טובות, מוניות מבית החולים קפלן נותנים שרות ליולדת ליציאה מחדר יולדות עם סלקל לתינוק ליציאה מבית החולים לבית היולדת מוניות נקיות חדישות נהגים אדיבים ומסבירי פנים.

מוניות בקפלן רחובות שרות כסאות בטיחות או סלקל בהזמנה מראש בלבד לא ניתן להזמין מעכשיו לעכשיו מונית עם כיסא בטיחות או סלקל, לנהגי המוניות אין יכולת להחזיק כמות של כסאות בטיחות בתא המטען של המונית.

צריכים להגיע לאשפוז יום או MRI או לסיטי? התקשרו אלינו ומונית תאסוף אתכם לבית החולים קפלן ותחזיר אתכם לאחר ביצוע הבדיקה המונית כבר תחכה לכם לאחר סיום הבדיקה.

מוניות בבית חולים קפלן לכל רחבי הארץ, מונית מבית חולים קפלן לגדרה, מבית חולים קפלן לבאר יעקב, מבית חולים קפלן לשדה התעופה, או מונית מבית חולים קפלן לתל אביב

מוניות ברחובות קפלן מאחלים לכם בריאות איתנה התקשרו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

 מוניות בית חולים קפלן
מוניות ברחובות נסיעה עם הליכון

הנחיות לנסיעה במוניות לפי משרד הבריאות:

א. הנחייה כללית בעקבות משבר הקורונה: על הנוסעים במונית להקפיד לשבת בספסל האחורי,

ולנסוע עם חלונות פתוחים.
ב. ככלל, הפעלת מונית תהיה עם שני נוסעים במושב האחורי.
ג. במקרים הבאים מותרת נסיעה במונית של יותר משני נוסעים:

הסעת אדם לצורך רפואי, הסעה לצורך העברת קטין בין הורים גרושים, 

הסעה עם קטין שהאחראי עליו נדרש לצאת לצורך חיוני ואין מבוגר 

אחר במקום המגורים שניתן להשאיר את הקטין בהשגחתו, נסיעה

לצורך טיפול במסגרת רווחה.

מוניות בבית חולים קפלן עובדים עם כל המגזרים פרטיים,

מוסדות מפעלים, והסעות לנתב"ג. 

הנסיעות הינן במוניות מפוארות וממוזגות מיוחדות בכל הארץ.

נהגים אדיבים שרותיים בכל מונית קיימת מערכת קשר

מוניות בבית חולים קפלן קבוצת מוניות שומרת שבת

נשמח לצרף אתכם לרשימת לקוחותינו