• מוניות קרית עקרון גוגל
  • שמור איש קשר
  • לוגו ווצאפ
  • טלפון למוניות קרית עקרון
  • מוניות קרית עקרון אסף
  • YouTube מוניות ברחובות

מוניות ברחובות טלפון 08-9-120-120 מספר טלפון שקל לזכור אותו, התקשרו אלינו ונשמח לתת לכם שרות מהיר ויעיל לשרות מוניות בעיר ולכל רחבי הארץ, שרות מוניות לפרטיים, עסקיים, חברות ומוסדות.

הבאנו לפניכם מספר כלים שיעזרו לכם לבחור מאיפה להזמין מונית לנסיעה הבאה שליכם.

כשאנו רוצים לנסוע במונית מהבית לעבודה או מונית לקניון רחובות או מונית לרכבת רחובות או מונית לשדה התעופה בן גוריון בין אם זה נסיעה ארוכה או נסיעה קצרה עלינו לחפש תחנת מוניות קרובה זמינה ואמינה למקום מגורינו, כדאי ואף מומלץ לקרוא המלצות וביקורות על אותה תחנת מוניות, לעיתים אנו נתפוס מונית ברחובות של אותה עיר שאנחנו גרים בה אולם כדאי ואף רצוי לבדוק איזה דגל יש על המונית למקרה ששכחתם משהו במונית, בכדי שתדעו למי לפנות ולחפש את מה ששכחתם במידה ואין דגל למונית אז לא לשכוח לקחת קבלה בסוף הנסיעה על פרטי הקבלה יש לכם את כל פרטי הנהג.

לאחר שקראתם ביקורות על אותה תחנה וקיבלתם המלצות ישנן עוד שאלות שניתן לשאול לגבי אותה תחנת מוניות לנסיעה בעיר או מחוץ לעיר, במידה ואתם מעוניינים בשירות ברמה גבוהה אז כדאי לשאול את כל השאלות מההתחלה ולא להיות מופתעים בהמשך.

האם התחנות מוניות מבצעת נסיעות מחוץ לעיר?

האם התחנות מוניות מבצעת נסיעות לשדה התעופה?

האם מקבלים כרטיס אשראי או רק מזומן?

על פי החוק התקנה אומרת כך: "נהג מונית חייב להסיע את הנוסע ואת מטענו לכל יעד שיבקש" אולם לפעמים קורה שהנהג עבד משעות הבוקר וכרגע כבר ערב והנהג לא הסכים לקחת את הנוסע לנסיעה רחוקה מותר לו וזה בסדר שחלילה לא יקרה תאונה בדרך מהעייפות של הנהג.

הצורך למונית לנסיעות הוא גדול וכדאי לנסוע רק במוניות מורשות כחוק ולא ברכב פרטי, החוק אוסר זאת, הדבר הכי חשוב שאין בטוח לרכב פרטי בהסעת נוסעים בתשלום, כבר קרו מקרים שהייתה תאונה והנהג ניזוק מאוד בתביעה, לכן ביטוח למונית זה יקר והתעריף למוניות מתחשב בהוצאה הזו של הדלק ושל ירידת ערך המונית.

שאנו צריכים מונית לשדה התעופה בן גוריון עלינו לחשוב איזה גודל מונית אנחנו רוצים להזמין, לחשב את כמות המזוודות שיש לנו להכניס לתא המטען וכדאי לבקש כבר בהזמנת מונית את הגודל ולהסביר את כמות האנשים וכמות המזוודות יש מוניות שיש להם גגון במידה ויש לכם יותר מ 4 מזוודות.

ישנם תחנות מוניות שמאפשרות גם להזמין מונית עם כיסא בטיחות לילד או בוסטר כדאי לשאול מאחר ולא כל נהגי המוניות מסתובבים עם כיסא בטיחות, למרות, שבנסיעה ברכב ציבורי במקרה זה מונית הנוסעים פטורים מכיסא בטיחות ואין צורך בכך, החוק מאפשר שהילד יושב על ברכי המבוגר ושניהם חגורים יחד.

אדם מרים יד לעצור מונית
משפחה בשדה התעופה כבר בחרה מוניות ברחובות

מוניות ברחובות 08-9-120-120 ניתן לשלם בכרטיסי אשראי, מזומן, העברה בנקאית ווביט. שרות מוניות רחובות לשדה התעופה לפרטיים עסקיים חברות ומוסדות. כמו כן אנו עובדים עם חברות שהתשלום מתבצע אחת לחודש ריכוז חשבוניות ע"י תוכנה משותפת שהחברה רואה את כל הנסיעות במהלך כל החודש ומתבצעת הוצאת חשבונית בסוף החודש לחברה ככה שאין צורך להסתובב עם המון חשבוניות בכיס.
 

מוניות ברחובות 08-9-120-120 מחכים לכם בשדה התעופה חזרה לרחובות שלחו לנו מס טיסה בווצאפ ואנו נמתין לכם בשדה התעופה זהו שרות מעולה שאנו מספקים עבור לקוחותינו נוח מהיר ויעיל אין צורך לעמוד בתור ולהמתין למונית שתחזיר אתכם משדה התעופה לרחובות אנו מבקשים מכם רק להתקשר אלינו לוודא נחיתה שאתם כבר בארץ בהודעה או בשיחת טלפון אצלנו תמיד תקבלו שרות VIP מוניות רחובות 08-9-120-120

לבדיקת נחיתות לחץ כאן.

מוניות רחובות לשדה התעופה נתב"ג 08-9-120-120 שרות שניתן מרחובות והסביבה מוניות קרית עקרון לשדה התעופה, מוניות מזכרת בתיה לשדה התעופה, מוניות בילו לשדה התעופה. ניתן גם כן לבצע איסוף חברים או להזמין בוסטר כסא בטיחות לילד וגם באיסוף חזור נבוא כבר לאסוף אתכם עם הבוסטר לילד מחכים לכם לחופשה הבאה מוניות רחובות 08-9-120-120