UA-237996109-1
top of page

מונית מרחובות לשדה התעופה
מונית מרחובות לנתב"ג
טלפון -  08-9-120-120

אצלנו מוניות ברחובות תקבלו מחיר כולל הכל 150 ש"ח ביום ו - 160 ש"ח בלילה

מחפשים מונית מרחובות לשדה תעופה? צריכים להגיע לנתב"ג?

הגעתם למקום הנכון מוניות ברחובות טלפון 08-9-120-120 תקבלו שרות מהיר מענה מיידי שרות 24/6 לא כולל חגים ושבתות.

פשוט הרימו טלפון למוניות ברחובות והזמינו מונית מרחובות לשדה התעופה בן גוריון.

מוניות רחובות לשדה התעופה נתב"ג 08-9-120-120 שרות מוניות ספיישל הלוך חזור לשדה התעופה בן גוריון ברגע של הזמנת מונית לשדה התעופה נתב"ג שמים דגש על שרות אחריות ואמינות מול הלקוח,

מוניות רחובות מפוארות נקיות הנהגים שרותיים אכפתיים וסבלנים, אצלנו הנוסעים ייהנו ממיזוג אויר במונית רכב נקי ונהג משתדל שלא לדבר בטלפון בזמן נהיגה, לפני העליה למונית הנהג גם שואל אם לא שכחו דרכונים הנהג אוסף את המזוודות לתא המטען שרות VIP.

מונית מרחובות לשדה התעופה כשאתם יוצאים לחופשה או למטרת נסיעה עסקית, כדאי להזמין מונית מראש לשדה התעופה מוניות רחובות טלפון 08-9-120-120 לשרותכם זו הדרך הבטוחה ביותר לדבר בטלפון ולסגור את שעת האיסוף לשדה התעופה ככה לא תאלצו לחפש מונית בשעת לחץ המונית כבר תחכה לכם בשעת ההזמנה זה השרות שלנו. רוב האנשים יוצאים לחופשה בתקופות עומס בחגים או בחודשי הקיץ ויש גם עומס על מוניות לשדה התעופה הזמינו מראש ממוניות רחובות 08-9-120-120 הכי בטוח ויעיל המוניות שלנו עובדות 24/6 לא כולל חגים ושבתות.

אנו מוניות ברחובות דואגים לכל הצרכים שלכם בכל שעה

מוניות ברחובות לשדה התעופה מתקשרים אליכם 10 דק לפני זמן האיסוף לוודא שהתעוררתם ושלא שכחתם דרכונים ולהודיע שכבר מונית ממתינה לכם לשדה התעופה לחופשה שלכם.

בעת הזמנת מונית לשדה התעופה אנו מוניות רחובות טלפון 08-9-120-120 ממליצים לכם לקחת מונית לשדה התעופה, נסיעה רגועה בטוחה הנהגים ערניים ביום ובלילה, ולכם לא כדאי לנסוע ברכב הפרטי בפרט בלילה כשאתם צריכים להגיע לשדה התעופה בשעות הבוקר המוקדמות, לכן כדאי להזמין מונית במטרה להקל עליכם את החופשה, מאחר והחניון תמיד עמוס, צפוף והאוטובוסים של איסוף נוסעים מהחניון לשדה התעופה מלאים, עמוסים, צפופים, ודחוסים ברוב הפעמים שראינו. נזכיר לכם שכמובן אתם עם מזוודות בדרך לשדה התעופה, ונסיעה עם מונית אתם ישר יורדים בטרמינל ולא צריכים להיסחב עם המזוודות את כל הדרך לשדה התעופה התקשרו אלינו מוניות רחובות טלפון 08-9-120-120 ונשמח לתת לכם שרות VIP 

מונית מרחובות לשדה התעופה
מונית מרחובות לשדה התעופה

מוניות ברחובות תנאי תשלום נוחים

מוניות ברחובות 08-9-120-120 ניתן לשלם בכרטיסי אשראי, מזומן, העברה בנקאית ווביט. שרות מוניות רחובות לשדה התעופה לפרטיים עסקיים חברות ומוסדות. כמו כן אנו עובדים עם חברות שהתשלום מתבצע אחת לחודש ריכוז חשבוניות ע"י תוכנה משותפת שהחברה רואה את כל הנסיעות במהלך כל החודש ומתבצעת הוצאת חשבונית בסוף החודש לחברה ככה שאין צורך להסתובב עם המון חשבוניות בכיס.
 

נהגי מוניות ברחובות מחכים לכם בשדה התעופה חזרה לרחובות שלחו לנו מס טיסה בווצאפ ואנו נמתין לכם בשדה התעופה זהו שרות מעולה שאנו מספקים עבור לקוחותינו נוח מהיר ויעיל אין צורך לעמוד בתור ולהמתין למונית שתחזיר אתכם משדה התעופה לרחובות אנו מבקשים מכם רק להתקשר אלינו לוודא נחיתה שאתם כבר בארץ בהודעה או בשיחת טלפון אצלנו תמיד תקבלו שרות VIP מוניות רחובות

מונית מרחובות לשדה התעופה נתב"ג 08-9-120-120 שרות שניתן מרחובות והסביבה מוניות קרית עקרון לשדה התעופה, מוניות מזכרת בתיה לשדה התעופה, מוניות בילו לשדה התעופה. ניתן גם כן לבצע איסוף חברים או להזמין בוסטר כסא בטיחות לילד וגם באיסוף חזור נבוא כבר לאסוף אתכם עם הבוסטר לילד מחכים לכם לחופשה הבאה מוניות רחובות 08-9-120-120

טסים לחו"ל? יוצאים לחופשה? צריכים מונית מרחובות לשדה התעופה?

רק מוניות ברחובות תקבלו שרות, אמינות ועמידה בזמנים.

מאחלים לכם חופשה מהנה!!!

מוניות ברחובות לשדה התעופה
מוניות ברחובות ביט

מוניות רחובות לשדה התעופה – איך מזמינים שירות הסעות עבור תיירים

כשחבר, קרוב משפחה או כל גורם אחר אמור לנחות בארץ, אנחנו צריכים למצוא דרך כיצד לאסוף אותם משדה התעופה אל היעד אליו הם אמורים להגיע, בין אם זה הבית שלנו ובין אם זה בית מלון או כל מקום אחר. אפילו אם מדובר בהגעה לזמן קצר, גם ליום אחד. 

בפנינו עומדות אופציות שונות לשם כך, החל מאופציה של שימוש ברכב פרטי או שימוש בשירות הסעות, למשל חברות שמספקות מיניבוסים, אוטובוסים, ואופציות אחרות. בין אם זה לפרטים בודדים או קבוצות. 

אחת האופציות שעומדות בפנינו במקרה זה, היא להזמין שירות של מונית מקומית, אשר תגיע אל שדה התעופה ותאסוף את האורחים שלנו. אנחנו יכולים לעשות את זה בטלפון או באינטרנט דרך האתר של מוניות רחובות, רצוי לעשות זאת ביום בו אנחנו אמורים לאסוף את האורחים או לחילופין, ביום בו הם אמורים לטוס חזרה לארצה ויש צורך לספק להם שירות הסעה אל שדה התעופה. 

מדוע משתלם להשתמש בשירות מוניות רחובות לשדה התעופה

מבין כל השירותים הקיימים, הרי שירות מוניות לשדה התעופה הוא הנוח והזמין ביותר. יש לכך מספר הסברים. 

ראשית, מדובר בשירות שניתן למצוא כל הזמן, 24/6. תחנות מוניות עובדות ללא הפסקה, בכל שעה, בכל מועד. לכן אין מה לחשוש שמא אנחנו נתקע בלי מונית. 

שנית, קיים מבחר גדול, אם תחנה מסוימת לא יכולה לספק שירות, אז תחנה אחרת כן תוכל לספק אותו. אנחנו יכולים וצריכים לחפש שירות כמה שיותר מהר וכמה שיותר מוקדם. זה יכול לחסוך לנו לא מעט זמן. 

שלישית, אנחנו יכולים לספק את השירות מכל מקום, בתנאים שנוחים לנו, על פי אספקט והיבט שרלוונטי עבורנו. בהתאם כמובן לסוג ההסעה ולצרכים שהאורחים שלנו צריכים. 

איך בוחרים מונית מרחובות לשדה התעופה

כשאנחנו עומדים לטוס לחו"ל הרי ישנם פרטים שונים שאנחנו צריכים לחשוב עליהם ולתכנן אותם. מדובר על פרטים שקשורים באופן ישיר לנסיעה, בין אם זה הזמנת טיסות, מלונות, קביעת מסלול או הזמנת מונית ברחובות לשדה התעופה וכדומה, וכן פרטים שקשורים לדברים מסביב לנסיעה, בין אם זה עבור מי שנשאר בבית ובין אם זה עבורנו, בצורה כזו או אחרת. 

אחד הפרטים שאנחנו צריכים לחשוב ולתכנן הוא, כיצד להגיע אל שדה התעופה ביום הטיסה. כידוע, עלינו להיות נוכחים בשדה שלוש שעות לפני מועד הטיסה, אלא אם מדובר בתקופה עמוסה, ואז רצוי להגיע אפילו קצת לפני. 

עומדות לרשותנו אופציות בהקשר זה. למשל, אנחנו יכולים להשתמש בתחבורה ציבורית, רכבות ואוטובוסים, יש לנו אפשרות להגיע ברכב פרטי ואז נצטרך להשאיר אותו בחניון בתשלום, כמו כן, יש לנו אפשרות לבקש מבן משפחה או חבר, שייקחו אותנו לשדה. 

לצד כל האופציות הנ"ל, קיימת אופציה נוספת והיא פנייה אל תחנת מוניות, על מנת שתישלח לנו נהג שייקח אותנו. זו האופציה הטובה והנוחה ביותר, מבחינה כלכלית וכן מבחינת נוחות. 

כיצד עושים את זה בצורה נכונה

ראשית, אנחנו צריכים להזמין מונית מראש אם זו הזמנת מוניות מרחובות לשדה התעופה או ממקום אחר. רצוי לעשות את זה יום-יומיים לפני, ולתאם שעה מדויקת מתי נרצה שהמונית תגיע אלינו. רצוי מאוד, לבקש שהמונית תגיע מעט לפני הזמן בו אנחנו רוצים לצאת אל השדה. זאת על מנת שאם יהיו עיכובים בדרך, לא נגיע באיחור. 

שנית, אנחנו צריכים לבקש מונית בגודל המתאים, על פי כמות המזוודות שעומדות לרשותנו. אם אנחנו נוסעים עם מזוודה אחת, אז אין טעם במונית גדולה, לעומת זאת, אם אנחנו נוסעים עם מספר מזוודות גדול, אז רצוי לבקש מונית גדולה, כזו שתוכל להכיל את כולן בצורה נוחה. 

אתם רוצים להתחיל חופשה בראש שקט?

התקשרו אלינו ונשמח לתת לכם שרות 24/6 לא כולל חגים ושבתות. נשמח לעמוד לשרותכם בכל עת מונית מרחובות לשדה התעופה עובדים עם מספר נהגי מוניות לכן השרות שלנו מהיר ומענה מידי חלק ממוניות אלו הם:

מוניות קרית משה רחובות

מוניות רחובות החדשה

מוניות קרית עקרון

מוניות מזכרת בתיה

מוניות ברחובות אסף

מוניות קרית ההגנה רחובות

מוניות מרכז רפואי רחובות

taxi in rehovot

מוניות פארק המדע

מוניות ברחובות ההולנדית

מוניות כפר גבירול

מוניות קניון רחובות

מוניות רכבת רחובות

מוניות ברחובות אסף

מוניות ברחובות

מוניות גבעת ברנר

מונית מרחובות לשדה התעופה יעניקו לכם שירות מוניות מידי למיקומכם הנוכחי ויסיעו אתכם ליעדכם.

להזמנת מוניות ברחובות טלפון 08-9-120-120

מוניות ברחובות טלפון 08-9-120-120 מספר טלפון שקל לזכור אותו, התקשרו אלינו הזמנת מונית ברחובות ונשמח לתת לכם שרות מהיר ויעיל לשרות מוניות בעיר ולכל רחבי הארץ, שרות מוניות ספיישל רחובות לפרטיים, עסקיים, חברות ומוסדות.

ניתן לראות באתר שלנו מחיר משוער לנסיעה במונית מרחובות לכל יעד בישראל לפי מונה.

ניתן להזמין מונית מרחובות לכל הארץ

קבוצת מוניות ברחובות נותנים מענה למוניות ספיישל לנסיעה בעיר רחובות או מענה למוניות ברחובות ולכל רחבי הארץ בזמינות מידית או הזמנה עתידית, הניסיון שלנו בתחום מוניות הספיישל הוא: כשלקוח בוחר מונית לקניון, או מונית לרכבת רחובות או מונית לטיול, או למספר ימים לא כדיי לחפש את הזול ביותר! כדאי להזמין מונית עם הביקורות החיביות ביותר.

נהגי המוניות שאתם אנו עובדים ביחד חיים יום יום את הכבישים ואת העיר רחובות, זו הסיבה שהם עובדים עם קבוצת מוניות ברחובות, מעבר לזה הם פשוט אוהבים את מה שהם עושים! אצלנו תמצאו מונית מרחובות לכל יעד:

מונית מרחובות לאופקים

מונית מרחובות לאור יהודה

מונית מרחובות לאור עקיבא

מונית מרחובות לאבן שמואל

מונית מרחובות לאורנית

מונית מרחובות לאזור

מונית מרחובות לאחווה

מונית מרחובות לאפרת

מונית מרחובות לארסוף

מונית מרחובות לארז

מונית מרחובות לאחיסמך

מונית מרחובות לאחיהוד

מונית מרחובות לאחיעזר

מונית מרחובות לאליכין

מונית מרחובות לאלמוג

מונית מרחובות לאלפי מנשה

מונית מרחובות לאלקנה

מונית מרחובות לאמונים

מונית מרחובות לאמנון

מונית מרחובות לאשתאול

מונית מרחובות לאילת

מונית מרחובות לאלעד

מונית מרחובות לאריאל

מונית מרחובות לאשדוד

מונית מרחובות לאשקלון

מונית מרחובות לבארי

מונית מרחובות לבאר גנים

מונית מרחובות לבאר שבע

מונית מרחובות לבאר אורה

מונית מרחובות לבארותיים

מונית מרחובות לבארות יצחק

מונית מרחובות לבאר מילכה

מונית מרחובות לבאר טוביה

מונית מרחובות לבאר יעקב

מונית מרחובות לבת שלמה

מונית מרחובות לברקת

מונית מרחובות לברקן

מונית מרחובות לברכיה

מונית מרחובות לברור חיל

מונית מרחובות לבקוע

מונית מרחובות לגבעת עדה

מונית מרחובות לבניה

מונית מרחובות לבני עיש

מונית מרחובות לבני עטרות

מונית מרחובות לבני דרור

מונית מרחובות לבן שמן

מונית מרחובות לבית חשמונאי

מונית מרחובות לבית חלקיה

מונית מרחובות לבית הלל

מונית מרחובות לבית הלוי

מונית מרחובות לבית דגן

מונית מרחובות לבית גמליאל

מונית מרחובות לבית אריה

מונית מרחובות לבית אלעזרי

מונית מרחובות לבית אל

מונית מרחובות לביצרון

מונית מרחובות לבנימינה

מונית מרחובות לבני ראם

מונית מרחובות לבית שאן

מונית מרחובות לבית שמש

מונית מרחובות לביתר עילית

מונית מרחובות לבני ברק

מונית מרחובות לבת ים

מונית מרחובות לגבעתיים

מונית מרחובות לגדרה

מונית מרחובות לגני טל

מונית מרחובות לגאולי תימן

מונית מרחובות לגאולים

מונית מרחובות לגאליה

מונית מרחובות לגבולות

מונית מרחובות לגבים

מונית מרחובות לגבע

מונית מרחובות לגבעולים

מונית מרחובות לגבעות בר

מונית מרחובות לגבעת אבני

מונית מרחובות לגבעת אלה

מונית מרחובות לגבעת ברנר

מונית מרחובות לגבעת השלושה

מונית מרחובות לגבעת זאב

מונית מרחובות לגבעת ח"ן

מונית מרחובות לגבעת יואב

מונית מרחובות לגבעת יערים

מונית מרחובות לגבעת כ"ח

מונית מרחובות לגבעת ניל"י

מונית מרחובות לגבעת עוז

מונית מרחובות לגבעת שמואל

מונית מרחובות לגבעת שמש

מונית מרחובות לגבעת שפירא

מונית מרחובות לגבעתי

מונית מרחובות לגברעם

מונית מרחובות לגדיד

מונית מרחובות לגדיש

מונית מרחובות לגדעונה

מונית מרחובות לגונן

מונית מרחובות לגורן

מונית מרחובות לגזית

מונית מרחובות לגזר

מונית מרחובות לגיבתון

מונית מרחובות לגינוסר

מונית מרחובות לגינתון

מונית מרחובות לגליל ים

מונית מרחובות לגלעד

מונית מרחובות לגמזו

מונית מרחובות לגן יבנה

מונית מרחובות לגן נר

מונית מרחובות לגן שלמה

מונית מרחובות לגן שורק

מונית מרחובות גן שמואל

מונית מרחובות לגנות

מונית מרחובות לגני הדר

מונית מרחובות לגני יוחנן

מונית מרחובות לגני תקווה

מונית מרחובות לגנים

מונית מרחובות לגעש

מונית מרחובות לגעתון

מונית מרחובות לגפן

מונית מרחובות לגרופית

מונית מרחובות לגשר

מונית מרחובות לגת רימון

מונית מרחובות לדימונה

מונית מרחובות לדלית אל כרמל

מונית מרחובות לדבורה

מונית מרחובות לדבירה

מונית מרחובות לדברת

מונית מרחובות לדגניה

מונית מרחובות לדובב

מונית מרחובות לדוגית

מונית מרחובות לדולב

מונית מרחובות לדור

מונית מרחובות לדורות

מונית מרחובות לדישון

מונית מרחובות לדליה

מונית מרחובות לדלתון

מונית מרחובות לדן

מונית מרחובות לדפנה

מונית מרחובות לדקל

מונית מרחובות להוד השרון

מונית מרחובות להרצליה

מונית מרחובות לחדרה

מונית מרחובות לחריש

מונית מרחובות לחולון

מונית מרחובות לחיפה

מונית מרחובות לטבריה

מונית מרחובות לטירת הכרמל

מונית מרחובות ליבנה

מונית מרחובות ליהוד

מונית מרחובות ליקנעם

מונית מרחובות לירושלים

מונית מרחובות לכנרת

מונית מרחובות לכפר אחים

מונית מרחובות לכפר סבא

מונית מרחובות לכרמיאל

מונית מרחובות ללוד

מונית מרחובות למגדל העמק

מונית מרחובות למודיעין/מכבים

מונית מרחובות למושב ינון

מונית מרחובות למושב מצליח

מונית מרחובות למירון

מונית מרחובות למלונות ים המלח

מונית מרחובות למעלה אדומים

מונית מרחובות למעלות תרשיחא

מונית מרחובות למצדה

מונית מרחובות לנהריה

מונית מרחובות לנס ציונה

מונית מרחובות לנצרת

מונית מרחובות לנצרת עילית

מונית מרחובות לנשר

מונית מרחובות לנתב״ג

מונית מרחובות לשדה התעופה

מונית מרחובות לנתיבות

מונית מרחובות לנתניה

מונית מרחובות לעין גדי

מונית מרחובות לעכו

מונית מרחובות לעפולה

מונית מרחובות לערד

מונית מרחובות לפתח תקווה

מונית מרחובות לצפת

מונית מרחובות לקיסריה

מונית מרחובות לקרית אונו

מונית מרחובות לקרית אתא

מונית מרחובות לקרית ביאליק

מונית מרחובות לקרית גת

מונית מרחובות לקרית ים

מונית מרחובות לקרית מוצקין

מונית מרחובות לקרית מלאכי

מונית מרחובות לקרית שמונה

מונית מרחובות לראש העין

מונית מרחובות לראשון לציון

מונית מרחובות לרהט

מונית מרחובות לרמלה

מונית מרחובות לרמת גן

מונית מרחובות לרמת השרון

מונית מרחובות לרעננה

מונית מרחובות לשבי ציון

מונית מרחובות לשדה ורבורג

מונית מרחובות לשדרות

מונית מרחובות לשפרעם

מונית מרחובות לתאשור

מונית מרחובות לתדהר

מונית מרחובות לתובל

מונית מרחובות לתומר

מונית מרחובות לתושיה

מונית מרחובות לתימורים

מונית מרחובות לתירוש

מונית מרחובות לתל יוסף

מונית מרחובות לתל יצחק

מונית מרחובות לתל מונד

מונית מרחובות לתל עדשים

מונית מרחובות לתל קציר

מונית מרחובות לתל שבע

מונית מרחובות לתל תאומים

מונית מרחובות לתלם

מונית מרחובות לתלמי אליהו

מונית מרחובות לתלמי אלעזר

מונית מרחובות לתלמי ביל"ו

מונית מרחובות לתלמי יוסף

מונית מרחובות לתלמי יחיאל

מונית מרחובות לתלמי יפה

מונית מרחובות לתלמים

מונית מרחובות לתמד

מונית מרחובות לתמרת

מונית מרחובות לתנובות

מונית מרחובות לתעוז

מונית מרחובות לתענך

מונית מרחובות לתפוח

מונית מרחובות לתפרח

מונית מרחובות לתקומה

מונית מרחובות לתקוע

מונית מרחובות לתרום

מונית מרחובות לתל אביב

שרות מוניות ספיישל רחובות ניתן לפרטיים עסקיים ומוסדות, עיקר הפעילות של מוניות ברחובות מיום הקמתה הוא מוניות ספיישל לתיירים, אח"מים, אנשי עסקים, חברות היי טק, מפיקי אירועים, אומנים ולקוחות פרטיים.

המוניות שלנו מפוארות וחדשות. הנהגים, ותיקים ומנוסים ובעלי תודעת שירות מצויינת.

אל תחפשו את הזול ביותר ואל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר!

יש לכם שאלות? - מוניות מרחובות לשדה התעופה יש תשובות

 

שאלה: כמה זמן לפני הנסיעה לשדה התעופה צריך להזמין את המונית?

תשובה: הכל תלוי בפקקים, כדאי ואף רצוי להזמין מונית מראש בכדי שנוכל לחשב את זמני הנסיעה בכפוף לעומס הכבישים. בנוסף, רשות שדות התעופה מבקשים מכל הנוסעים להגיע לשדה התעופה 3 שעות לפני הטיסה, בכדי לבדוק את הדרכונים לפני הטיסה ולטעון את המזוודות, לכן יש להזמין את המונית 3 שעות וחצי ולקחת בחשבון את זמן הנסיעה לשדה התעופה בן גוריון.

 

שאלה: האם יש לכם אפשרות לשלוח מונית עם כסא בטיחות?

תשובה: ישנה אפשרות לשלוח נהג מונית עם כסא בטיחות, אולם יש לבצע הזמנה זו מראש ולוודא זמינות לגודל כסא הבטיחות.

 

שאלה: האם יש אפשרות לשלם באשראי?

תשובה: ישנה אפשרות לשלם באשראי בהזמנה מראש, אולם ניתן לשלם במזומן ובביט בכל עת.

 

שאלה: האם אפשר להזמין מונית ספיישל מראש?

תשובה: כדאי ומומלץ להזמין מונית ספיישל מראש לכל נסיעה. 

 

שאלה: האם יש לכם נהגי מוניות עם תו ירוק?

תשובה: כן רוב נהגי מוניות ברחובות עברו כבר את החיסון השני נגד נגיף covid 19.

 

שאלה: יש לכם אפשרות לשלוח מונית משדה התעופה לרחובות?

תשובה: כן, יש לשלוח אלינו מספר טיסה עם תאריך והמונית תמתין לכם בשדה התעופה.

 

שאלה: האם יש חניה בשדה התעופה בן גוריון?

תשובה: רשות שדות התעופה מפעילה במתחם נתב"ג מערך חניונים לטווח קצר ולטווח ארוך.
ביצוע תשלום בכל החניונים אפשרי באמצעות: כרטיסי אשראי, מטבע ישראלי ומטבע חוץ.
להלן מידע מפורט על החניונים והשירותים הנלווים בתחום הנמל:
ניתן להתעדכן גם בשילוט המוצב בנמל ו/או להיעזר באנשי הצוות בחניון.

 

שאלה: כמה עולה חניה לטווח קצר?

תשובה: טרמינל 3: החניון מחולק לשני מתחמים, מבנה מזרחי - חניון הפרדס; מבנה מערבי - חניון כרם.

חנייה מעל 24 שעות בחניון זה מותרת, למעט עונת השיא מהתאריך 15.06 ועד התאריך 31.10 שבה החנייה מעל 24 שעות אסורה!
רכב החונה מעל 24 שעות בעונת השיא ייגרר ובעליו יישאו בהוצאות הגרירה ו/או בעלות חניה בסך 135 ₪.חשוב לציין, בשל צרכים תפעוליים אפשרות החניה לטווח ארוך בחניון זה עלולה להשתנות מעת לעת. יש להתעדכן בשילוט בכניסה לחניון או להתקשר לחדר הבקרה בטלפון שמספרו 03-9752550.תעריף חניה לטווח קצר:
תעריף לשעה ראשונה ₪20.
כל רבע שעה נוספת ₪5.

תעריף מקסימום ליום ₪90
20 ₪ לכל שעה נוספת (תעריף מקסימום ליממה-90 ₪).בעונת השיא מהתאריך 15.06 ועד התאריך 31.10 תעריף מקסימום ליממה- 135 ₪.

 

שאלה: כמה עולה חניה לטווח ארוך?

תשובה: בנתב"ג מופעלים מספר חניונים לטווח ארוך אשר נפתחים לציבור בהתאם לזמינות מקום החניה.
שלטי הכוונה מוצבים בכבישי הנמל ומכוונים לחניון הפנוי והזמין. אין צורך להתעדכן טרם ההגעה לנמל התעופה בזמינות החניון לטווח ארוך.

חניון 15:

חניון 15 הוא החניון לטווח הארוך הראשי בנתב"ג, פעיל 24/7.ניתן להגיע אל החניון וממנו אל טרמינל 3 באמצעות שירות הסעה פנימי חינמי (שאטל) שפעיל 24/7.ההסעות יוצאות בתדירות של בין 10-20 דקות. בטרמינל 3 ממוקמת תחנת השאטל בקומה G בסמוך לשער יציאה 01, קופת תשלום לחניה מותקנת גם בתחנת ההסעה.

תעריף חניה: חניה באזור לא מקורה:
45 ₪ ליממה. כל שעה נוספת מעבר לכך 10 ₪. (תעריף מקסימום ליממה 45 ₪).
חניה באזור מקורה:
80 ₪ ליממה. כל שעה נוספת מעבר 14 ₪. (תעריף מקסימום ליממה 80 ₪).

חניונים באזור תפעול מזרחי: חניונים 21, 22:

* חניונים 21 ו-22 הם חניונים חלופיים לטווח ארוך עבור הטסים מטרמינל 1.

* החניונים נפתחים לציבור בהתאם לזמינות מקום החניה.
שלטי הכוונה מוצבים בכבישי הנמל ומכוונים לחניון הפנוי והזמין.
אין צורך להתעדכן טרם ההגעה לנמל התעופה בזמינות החניון לטווח ארוך.

* ניתן להגיע אל החניון וממנו לטרמינל 1 באמצעות שירות הסעה פנימי חינמי (שאטל) הפעיל 24/7.
ההסעות יוצאות בתדירות של בין 10-20 דקות.

* בעת נחיתה בטרמינל 3: תחנת השאטל ממוקמת בקומה G בסמוך לשער יציאה 01 ומסומנת בשלט המציין את מס' החניון.

* בעת נחיתה בטרמינל 1 (טיסות פנים ארציות): תחנת השאטל ממוקמת בסמוך לשער 4 ומסומנת בשלט.

תעריף חניה:
45 ₪ ליממה. כל שעה נוספת מעבר לכך 10 ₪. (תעריף מקסימום ליממה 45 ₪).

חניונים באזור תפעול מערבי: חניונים 26, 28:

* חניונים 26 ו-28 הם חניונים חלופיים לטווח ארוך.

* החניונים נפתחים לציבור בהתאם לזמינות מקום החניה.
שלטי הכוונה מוצבים בכבישי הנמל ומכוונים לחניון הפנוי והזמין.
אין צורך להתעדכן טרם ההגעה לנמל התעופה בזמינות החניון לטווח ארוך.

* ניתן להגיע אל החניון וממנו לטרמינל 3 באמצעות שירות הסעה פנימי חינמי (שאטל) הפעיל 24/7.
ההסעות יוצאות בתדירות של בין 10-20 דקות. תחנת השאטל ממוקמת במפלס הכניסה והיציאה (G) מהטרמינל, בסמוך לשער יציאה 01 ומסומנת בשלט המציין את מס' החניון.

תעריף חניה:
45 ₪ ליממה. כל שעה נוספת מעבר לכך 10 ₪. (תעריף מקסימום ליממה 45 ₪).

מידע שימושי נוסף:
• טרם ההגעה לרכב רצוי לשלם בקופות המוצבות ברחבי החניונים ובתחנות ההסעה, יש לשמור את כרטיס החנייה עד ליציאה מהחניון.
• יציאה מהחניונים אפשרית באמצעות כרטיס החנייה המשולם בלבד.
• בנתיבי היציאה מהחניון ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי בלבד.
• בחניון קיימים שלטים המכוונים למקומות פנויים ולחניות עבור נוסעים נעזרים. 
• לכל מידע נוסף ניתן לפנות לחדר הבקרה באמצעות אינטרקום המותקן במכונות התשלום האוטומטיות.
• בחניונים אלו ניתן לקבל שירות התנעת רכב– השירות אינו כרוך בתשלום. לשם כך ניתן ליצור קשר עם חדר הבקרה באמצעות האינטרקום המותקן במכונות התשלום האוטומטיות.

 

שאלה: מה עושים אם גררו לנו את הרכב בנתב"ג?

תשובה: במקרה של גרירה יש לפנות לחדר הבקרה הממוקם בסמוך לנתיבי היציאה מהחניון לטווח קצר בטרמינל 3, "חניון כרם", בטלפון: 03-9752550, שלוחה 4.

 

שאלה: האם יש בית כנסת בשדה התעופה?

תשובה: בטרמינל שני בתי כנסת: באזור הקרקעי גלריה מזרחית מפלס 1 באולם הדיוטי פרי, קיים שילוט מכוון.
* בתי הכנסת פעילים 24 שעות ביממה.

חדר תפילה

חדר התפילה למוסלמים ולנוצרים ממוקם באולם הדיוטי-פרי בשלוחה E.

 

שאלה: האם יש שמירת חפצים - לוקרים בשדה התעופה?

תשובה: תאי אחסון לשמירת חפצים - לוקרים לשמירת חפצים מותקנים בחניון כרם ובחניון פרדס, קומת קרקע (G).
הלוקרים מצוידים בשקעי חשמל להטענת מכשירים סלולריים ומחשבים ניידים.
גם בשלוחה B מותקנים לוקרים לשמירת חפצים והטענת מכשירים סלולריים.
מידע נוסף ניתן לקבל באדון לוקר 1-700-70-40-64

 

אם יש לכם עוד שאלות התקשרו אלינו מונית מרחובות לשדה התעופה.

חדשות מוניות ברחובות בכדי לספק לכם את כל התשובות הדרושות בכדי להפוך את חווית הנסיעה שלכם במונית למהנה יותר נשמח לעזור לכם. צרו איתנו קשר עוד היום כדי לקבל את כל המידע הדרוש לכם בכדי להזמין מונית ספיישל לנסיעה הבאה שלכם איתנו.

bottom of page