• שמור אותנו בנייד מוניות רחובות
  • מוניות רחובות אסף בווצאפ
  • לוגו גוגל
  • Facebook
  • YouTube
  • Phone-Icon

מוניות ברחובות אסף מאחלת לכולם בריאות איתנה, שנעבור ביחד את מגיפת הקורונה כמה שיותר מהר.

הנחיות לנסיעה במוניות לפי משרד הבריאות:

א. הנחייה כללית: על הנוסעים במונית להקפיד לשבת בספסל האחורי, ולנסוע עם חלונות פתוחים.
ב. ככלל, הפעלת מונית תהיה עם שני נוסעים במושב האחורי.
ג. במקרים הבאים מותרת נסיעה במונית של יותר משני נוסעים: הסעת אדם לצורך רפואי, הסעה לצורך העברת קטין בין הורים גרושים, הסעה עם קטין שהאחראי עליו נדרש לצאת לצורך חיוני ואין מבוגר אחר במקום המגורים שניתן להשאיר את הקטין בהשגחתו, נסיעה לצורך טיפול במסגרת רווחה.


הסעות עובדים:

ניתן להפעיל שירותי הסעה לעובדים למקום עבודתם וחזרה ממנו, בכל דרך שהיא, לרבות באמצעות רכב פרטי או מונית.
הסעות עובדים באמצעות רכב פרטי או במונית, יהיו עם עד 3 נוסעים ברכב (נהג ושני נוסעים) ברחובות אסף.

מוניות ברחובות אסף טלפון 052-2782218 נותנים מענה לנסיעות בעיר, ברחבי הארץ ולשדה התעופה בן גוריון. מוניות לנסיעות מחוץ לעיר רחובות בכל רחבי הארץ, כמו כן אנו מבצעים במוניות שלנו שירותי משלוחים לפרטיים משרדים לחברות הייטק למשרדי עורכי דין אוספים דברי דואר מעטפות חבילות או רק פריטים קטנים.

מוניות ברחובות אסף טלפון 052-2782218 עובדים עם כל המגזרים פרטיים חברות ומוסדות בכל רחבי הארץ. 

מוניות ברחובות אסף שרות 24/7 לא כולל חגים ושבתות. 

התקשרו אלינו ונשמח לתת לכם שרות.

מוניות ברחובות אסף שרות אמינות עמידה בזמנים ואחריות.

מוניות ברחובות אסף נותנים שרות לקניון הסעות מוניות קניון רחובות לקניות שופינג אל לכם להיסחב עם הרכב ולחפש חניה שמוגבלת רק שעתיים חינם מוניות קניון רחובות ניקח אתכם לקניון ונחזיר אתכם הבייתה מהקניון עם כל הקניות שלכם קניון רחובות מספר כניסות ויציאות אתם תבחרו מאיפה נאסוף אתכם אם זה בחורף ואם זה בקיץ מתוך החניון של הקניון או מהכיכר של הקניון הכניסה הראשית.

מוניות לכל רחבי העיר מוניות בית חולים קפלן נסיעה עם כסא גלגלים או אפילו הליכון הנהג יסייע לנוסע להכניס את ההליכון או את הכסא גלגלים לתא מטען של המונית בדרך לבית החולים קפלן במהירות וביעילות ניתן להזמין מונית לבית החולים קפלן מראש בכדי שלא תצטרכו לחכות, בחורף כשגשום או בקיץ כשחם מוניות בית חולים קפלן ישמחו לסייע בידכם.

מוניות ברחובות אסף
מוניות ברחובות אסף עדכון הקורונה.jpg

מוניות ברחובות אסף

052-2782218 נותנת מענה לנסיעות בין עירוניות ועירוניות נסיעות לשדה התעופה בן גוריון במונית חדישה מטופחת ונקיה, המוניות שלנו פזורות בישובים הסמוכים לעיר רחובות כמו: מוניות בבילו, מונית בקרית עקרון, מונית במזכרת בתיה, מונית בגבעת ברנר, מונית בפארק המדע, מונית ברכבת רחובות, מונית ברחובות החדשה מונית בגבעת ברנר וישובי הסביבה, 

 

מוניות ברחובות אסף לשדה התעופה בן גוריון ולנסיעות ארוכות בכל רחבי הארץ  אנו מבצעים במוניות שלנו שירותי משלוחים למשרדים לחברות הייטק למשרדי עורכי דין אוספים דברי דואר מעטפות חבילות או רק פריטים קטנים.

 

מוניות ברחובות אסף מבצעים נסיעות קבועות הסעת עובדים בכל שעות היממה ועובדים עם מספר חברות להסעות כמו כן מבצעים הסעות ילדים במונית לבתי ספר והסעות מיוחדות לכל רחבי הארץ.

מוניות ברחובות אסף עובדת בשיתוף פעולה עם נהגי מוניות ברחובות נהגים אדיבים סבלניים ושירות מעולה בכל הסביבה כך שמתקבל מענה מהיר וזמין לנהג מונית ברוב שעות היום, 

 מוניות ברחובות והסביבה, מוניות ברחובות 08-9-120-120, מוניות ברחובות

מוניות ברחובות אסף תמצאו מענה מהיר עמידה בלוחות זמנים ותמיד עם חיוך מכל הלב. 

מוניות רחובות אסף

מוניות ברחובות אסף 052-2782218 שרות מוניות ספיישל לנסיעות בעיר ולכל רחבי הארץ נסיעות בעיר כמו: קניון רחובות או בית חולים קפלן ולכל מטרה בעיר.

דרגו אותנו בגוגל:

https://g.page/Taxirehovotasaf?gm