מוניות רחובות אסף

 • שמור אותנו בנייד מוניות רחובות
 • מוניות רחובות אסף בווצאפ
 • לוגו גוגל
 • Facebook
 • YouTube
 • Phone-Icon

מוניות ברחובות אסף מאחלת לכולם בריאות איתנה, שנעבור ביחד את מגיפת הקורונה כמה שיותר מהר.

הנחיות לנסיעה במוניות לפי משרד הבריאות:

א. הנחייה כללית: על הנוסעים במונית להקפיד לשבת בספסל האחורי, ולנסוע עם חלונות פתוחים.
ב. ככלל, הפעלת מונית תהיה עם שני נוסעים במושב האחורי.
ג. במקרים הבאים מותרת נסיעה במונית של יותר משני נוסעים: הסעת אדם לצורך רפואי, הסעה לצורך העברת קטין בין הורים גרושים, הסעה עם קטין שהאחראי עליו נדרש לצאת לצורך חיוני ואין מבוגר אחר במקום המגורים שניתן להשאיר את הקטין בהשגחתו, נסיעה לצורך טיפול במסגרת רווחה.


הסעות עובדים:

ניתן להפעיל שירותי הסעה לעובדים למקום עבודתם וחזרה ממנו, בכל דרך שהיא, לרבות באמצעות רכב פרטי או מונית.
הסעות עובדים באמצעות רכב פרטי או במונית, יהיו עם עד 3 נוסעים ברכב (נהג ושני נוסעים) ברחובות אסף.

מוניות ברחובות אסף טלפון 052-2782218 נותנים מענה לנסיעות בעיר, ברחבי הארץ ולשדה התעופה בן גוריון. מוניות לנסיעות מחוץ לעיר רחובות בכל רחבי הארץ, כמו כן אנו מבצעים במוניות שלנו שירותי משלוחים לפרטיים משרדים לחברות הייטק למשרדי עורכי דין אוספים דברי דואר מעטפות חבילות או רק פריטים קטנים.

מוניות ברחובות אסף טלפון 052-2782218 עובדים עם כל המגזרים פרטיים חברות ומוסדות בכל רחבי הארץ. 

מוניות ברחובות אסף שרות 24/6 לא כולל חגים ושבתות. 

התקשרו אלינו ונשמח לתת לכם שרות.

מוניות ברחובות אסף שרות אמינות עמידה בזמנים ואחריות.

מוניות ברחובות אסף נותנים שרות לקניון הסעות מוניות קניון רחובות, לקניות שופינג אל לכם להיסחב עם הרכב ולחפש חניה שמוגבלת רק שעתיים חינם מוניות קניון רחובות ניקח אתכם לקניון ונחזיר אתכם הביתה מהקניון עם כל הקניות שלכם קניון רחובות מספר כניסות ויציאות אתם תבחרו מאיפה נאסוף אתכם אם זה בחורף ואם זה בקיץ מתוך החניון של הקניון או מהכיכר של הקניון הכניסה הראשית.

מוניות לכל רחבי העיר מוניות בית חולים קפלן נסיעה עם כסא גלגלים או אפילו הליכון הנהג יסייע לנוסע להכניס את ההליכון או את הכסא גלגלים לתא מטען של המונית בדרך לבית החולים קפלן במהירות וביעילות ניתן להזמין מונית לבית החולים קפלן מראש בכדי שלא תצטרכו לחכות, בחורף כשגשום או בקיץ כשחם מוניות בית חולים קפלן ישמחו לסייע בידכם.

מוניות ברחובות אסף
מוניות ברחובות אסף עדכון הקורונה.jpg

מוניות רחובות אסף

052-2782218 נותנת מענה לנסיעות בין עירוניות ועירוניות נסיעות לשדה התעופה בן גוריון במונית חדישה מטופחת ונקיה, המוניות שלנו פזורות בישובים הסמוכים לעיר רחובות כמו: מוניות בבילו, מונית בקרית עקרון, מונית במזכרת בתיה, מונית בגבעת ברנר, מונית בפארק המדע, מונית ברכבת רחובות, מונית ברחובות החדשה מונית בגבעת ברנר וישובי הסביבה, 

 

מוניות ברחובות אסף לשדה התעופה בן גוריון ולנסיעות ארוכות בכל רחבי הארץ אנו מבצעים במוניות שלנו שירותי משלוחים למשרדים לחברות הייטק למשרדי עורכי דין אוספים דברי דואר מעטפות חבילות או רק פריטים קטנים.

 

מוניות ברחובות אסף מבצעים נסיעות קבועות הסעת עובדים בכל שעות היממה ועובדים עם מספר חברות להסעות כמו כן מבצעים הסעות ילדים במונית לבתי ספר והסעות מיוחדות לכל רחבי הארץ.

מוניות ברחובות אסף עובדת בשיתוף פעולה עם נהגי מוניות ברחובות נהגים אדיבים סבלניים ושירות מעולה בכל הסביבה כך שמתקבל מענה מהיר וזמין לנהג מונית ברוב שעות היום, 

 מוניות ברחובות והסביבה, מוניות ברחובות 08-9-120-120, מוניות ברחובות

מוניות ברחובות אסף תמצאו מענה מהיר עמידה בלוחות זמנים ותמיד עם חיוך מכל הלב. 

מוניות ברחובות אסף 052-2782218 שרות מוניות ספיישל לנסיעות בעיר ולכל רחבי הארץ נסיעות בעיר כמו: קניון רחובות או בית חולים קפלן ולכל מטרה בעיר.

דרגו אותנו בגוגל:

https://g.page/Taxirehovotasaf?gm

כמה עולה מונית ברחובות?

מחיר מונית ברחובות ובישראל בכלל תלוי בכמה גורמים. אלו הם המסלול שיש לנסוע בו, זמן הנסיעה ותעריף המונית תקף לכל שנה מחודש אפריל עד חודש אפריל הממשלה מעדכנת את התעריפים, והשעה. ממרכיבים אלה ניתן לחשב את מחיר עלות נסיעה במונית. כדי שלא תצטרכו לעשות זאת ביד, אנו מציעים לכם אפשרות לעשות זאת עבורכם ללא תשלום. כל שעליך לעשות הוא להתקשר אלינו או לשלח הודעת ווצאפ ולהזין את כתובת ההתחלה והיעד של נסיעה במונית הרצויה. אנו מוניות רחובות אסף נדאג לשאר ונחשב את מחיר הנסיעה במונית הרצויה עבורך ונחזור אליך להמשך התקשרות.

כיצד עובד חישוב עלויות המוניות?

על מנת לערוך תחזית לגבי מחיר המונית המשוער, אנו משתמשים בתעריף המוניות הנוכחי. זה תוקן לאחרונה באפריל 2020. תעריף המוניות בישראל מורכב מתשלום בסיסי, מחירי קילומטרים שונים ורכיב תלוי זמן לזמני עמידה והמתנה. בהתבסס על כתובת התחלה ויעד שהוזנו, ראשית אנו קובעים את המרחק של הנסיעה מונית הקצר ביותר בין שתי הנקודות הללו. אנו משתמשים במרחק המתקבל וזמן הנסיעה המשוער כדי לחשב ערך משוער לנסיעה במונית הקרובה שלך עם תעריף המונית שתקף היום.

מי קובע את מחיר המונית?

תעריפי המוניות בישראל נקבעים על ידי הרשויות ולאחר בחינת עלויות אחזקת המונית. תעריף המוניות נקבע לאחרונה באפריל 2020 ופורסם בפקודת התעריפים הרשמית של תקנות משרד התחבורה מ־01/04/2020. זה מחייב את כל המוניות וחברות המוניות הנמצאות באזור הנהיגה החובה וחובה עליהם להפעיל מונה.

כמה עולה דמי הנסיעה במונית?

מחיר הנסיעה במונית מיוחדת ("ספיישל") נקבע בהתאם ל-3 סוגי תעריפים וכולל תוספות שונות. על פי תקנות התעבורה, חלה חובה על נהג מונית להפעיל מונה בנסיעה עירונית ובינעירונית.

המחיר הנסיעה במונית מורכב מ:

 1. תוספת הזמנת מונית 4.93 ₪ (במקרה של הזמנת מונית) +

 2. מצב התחלתי של המונה 10.68 ₪ +

 3. משך נסיעה × תעריף לדקה (תעריף א׳ 1.67 ₪, ב׳ 2 ₪, ג׳ 2.34 ₪) +

 4. מרחק נסיעה × תעריף לק״מ (תעריף א׳ 1.67 ₪, ב׳ 2 ₪, ג׳ 2.34 ₪) +

 5. תוספות שונות (אם קיים)

המחירים תקפים מ-01/04/2020 ומתעדכנים ב–1 באפריל של כל שנה.

מוניות ברחובות אסף
מוניות ברחובות אסף

להזמנת מוניות ברחובות טלפון 08-9-120-120

מוניות ברחובות טלפון 08-9-120-120 מספר טלפון שקל לזכור אותו, התקשרו אלינו הזמנת מונית ברחובות ונשמח לתת לכם שרות מהיר ויעיל לשרות מוניות בעיר ולכל רחבי הארץ, שרות מוניות ספיישל רחובות לפרטיים, עסקיים, חברות ומוסדות.

ניתן לראות באתר שלנו מחיר משוער לנסיעה במונית מרחובות לכל יעד בישראל לפי מונה.