UA-237996109-1
top of page

מי אנחנו - מוניות רחובות אסף

מוניות רחובות אסף הינה קבוצת מוניות ספיישל בעלת ניסיון רב בתחום ההסעות והמשלוחים תוך כדי הקפדה על עמידה בזמנים, מתן שירות אדיב ואמין, והכל במחירים נוחים לכל כיס.
לרשות לקוחותינו עומדות מוניות חדישות, ממוזגות ומאובזרות במיטב הטכנולוגיה המתקדמת.
נהגי מוניות רחובות אסף הינם אנשי מקצוע מנוסים ואדיבים, המכירים היטב את דרכי הארץ לרוחבה ולאורכה.
לקוחותינו נהנים משירות ברמה גבוהה, עמידה בלוחות זמנים, נסיעה נוחה ובטוחה למחוז חפצם 24/6 לא כולל שבתות וחגים ובתיאום מראש.
ניתן להזמין מונית לנסיעות מרחובות והסביבה לכל חלקי הארץ.

מחפשים שירות מוניות ברחובות מהשורה הראשונה? 

הרשו לנו להציג את עצמנו. אנחנו מוניות רחובות אסף  וצוות הנהגים שלנו זמין בכל פעם שאתה צריך אותנו. אנחנו לא רק עונים על הציפיות שלך, אנחנו מתעלים עליהן. מוניות רחובות אסף משרת את הצרכים של תושבי רחובות והסביבה. מאז 2010, החברה שלנו מחויבת להיות הטובים ביותר במה שאנחנו עושים. ראה רשימה מלאה של השירותים שלנו למטה.

הזמנת מונית ברחובות

כשאנו רוצים להגיע מהבית לעבודה או מהבית לסדורים יש באפשרותינו לבחור מספר אמצעי תחבורה שונים במידה ואין ברשותינו רכב פרטי, כמו למשל אוטובוסים, רכבת, מונית או אופניים חשמליות לכל אחד מהאפשרויות הללו יש חסרונות ויתרונות.

כשאנו מזמינים מונית אנו מצפים לקבל מונית בהקדם האפשרי שתחכה לנוכמו כן מונית נקיה חדישה עם ריח טוב במונית.

מוניות ברחובות מנקים את המונית פעמיים בשבוע שטיפה חיצונית ופנימית של חלל המונית 

מונית נקיה עם ריח נעים וטוב בפרט בתקופת משבר הקורונה המוניות גם עוברות חיטוי יסודי.

מוניות ברחובות

ענף מוניות הספיישל כיום הוא ענף נרחב, עם אפשרויות רבות להזמין מונית אפשרות ראשונה דרך תחנת מוניות ברחובות אפשרות שניה דרך אפליקציה אפשרות שלישית נהג שנוסעים איתו קבוע אפשרות רביעית פשוט להרים יד ברחוב, כיום חשוב לוודא שמקבלים מונית נקיה שעוברת נקיון יסודי ובנוסף עוברת חיטוי בעקבות משבר הקורונה.

 

בעת נקיון המונית מבריקים את חלונות המונית את הידיות משענות הראש ומקפידים על נקיון הידיות לפתיחת דלת המונית מאחר וכל הנוסעים משתמשים בידיות לפתיחה וסגירה של דלת המונית.

מוניות ברחובות מצוי בכל מונית ספריי חיטוי ונקיון למונית אלכוג'ל לחיטוי הידיים אנו עושים את המירב לתת לכם ציבור הנוסעים במונית את ההרגשה הכי נעימה לנסיעה איתנו במונית.

אנו מקפידים על נקיון ושרות מהיר לכל נוסע בכל שעות היממה.

 

הזמנת מונית מרחובות לשדה התעופה בן גוריון לשעה מסויימת דרך תחנה או אפליקציה חשוב לוודא שהנהג יגיע בזמן לאיסוף כמובן עם מונית נקיה בכדי להתחיל חופשה בראש שקט ולא בלחץ.

שרות מוניות לשדה התעופה או מוניות לנסיעה מחוץ לעיר אם זה הזמנה מיידית או הזמנה עתידית מחייב את נהג המונית לעמוד בזמנים שנקבעו מראש בכדי לתת שרות יעיל מהיר ונוח ללקוח.

במידה ונוסעים עם ילדים נסיעה ארוכה מחוץ לעיר כדאי ואף רצוי לשאול את הסדרן אם יש לו נהג מונית עם כסא בטיחות מתאים לגיל ומשקל של הילד.


הסעות עובדים:

ניתן להפעיל שירותי הסעה לעובדים למקום עבודתם וחזרה ממנו, בכל דרך שהיא, לרבות באמצעות רכב פרטי או מונית.
הסעות עובדים באמצעות רכב פרטי או במונית, יהיו עם עד 3 נוסעים ברכב (נהג ושני נוסעים) ברחובות אסף.

מוניות רחובות אסף טלפון 052-2782218 נותנים מענה לנסיעות בעיר, ברחבי הארץ ולשדה התעופה בן גוריון. מוניות לנסיעות מחוץ לעיר רחובות בכל רחבי הארץ, כמו כן אנו מבצעים במוניות שלנו שירותי משלוחים לפרטיים משרדים לחברות הייטק למשרדי עורכי דין אוספים דברי דואר מעטפות חבילות או רק פריטים קטנים.

מוניות רחובות אסף טלפון 052-2782218 עובדים עם כל המגזרים פרטיים חברות ומוסדות בכל רחבי הארץ. 

מוניות רחובות אסף שרות 24/6 לא כולל חגים ושבתות. 

התקשרו אלינו ונשמח לתת לכם שרות.

מוניות רחובות אסף שרות אמינות עמידה בזמנים ואחריות.

אנו נותנים שרות לקניון הסעות מוניות קניון רחובות, לקניות שופינג אל לכם להיסחב עם הרכב ולחפש חניה שמוגבלת רק שעתיים חינם מוניות קניון רחובות ניקח אתכם לקניון ונחזיר אתכם הביתה מהקניון עם כל הקניות שלכם קניון רחובות מספר כניסות ויציאות אתם תבחרו מאיפה נאסוף אתכם אם זה בחורף ואם זה בקיץ מתוך החניון של הקניון או מהכיכר של הקניון הכניסה הראשית.

מוניות לכל רחבי העיר

זה לא משנה לאן הנסיעה לדוגמא: אם אתם צריכים להגיע לבית החולים קפלן, והנסיעה עם כסא גלגלים, במידה והכסא מתקפל ויש באפשרות הנוסע לעבור למושב לנסיעה בטוחה יותר או על ידי מונית נגישה לנכים ברחובות או אפילו הליכון הנהג יסייע לנוסע להכניס את ההליכון או את הכסא גלגלים לתא מטען של המונית בדרך לבית החולים קפלן במהירות וביעילות ניתן להזמין מונית לבית החולים קפלן מראש בכדי שלא תצטרכו לחכות, בחורף כשגשום או בקיץ כשחם מוניות בית חולים קפלן ישמחו לסייע בידכם.

מוניות ברחובות אסף
מוניות רחובות אסף 052-2782218 | מוניות רחובות
מוניות ברחובות אסף עדכון הקורונה

מוניות רחובות אסף

052-2782218 נותנת מענה לנסיעות בין עירוניות ועירוניות נסיעות לשדה התעופה בן גוריון במונית חדישה מטופחת ונקיה, המוניות שלנו פזורות בישובים הסמוכים לעיר רחובות כמו: מוניות בבילו, מונית בקרית עקרון, מונית במזכרת בתיה, מונית בגבעת ברנר, מונית בפארק המדע, מונית ברכבת רחובות, מונית ברחובות החדשה מונית בגבעת ברנר וישובי הסביבה, 

 

מוניות רחובות אסף לשדה התעופה בן גוריון ולנסיעות ארוכות בכל רחבי הארץ אנו מבצעים במוניות שלנו שירותי משלוחים למשרדים לחברות הייטק למשרדי עורכי דין אוספים דברי דואר מעטפות חבילות או רק פריטים קטנים.

 

מוניות רחובות אסף מבצעים נסיעות קבועות הסעת עובדים בכל שעות היממה ועובדים עם מספר חברות להסעות כמו כן מבצעים הסעות ילדים במונית לבתי ספר והסעות מיוחדות לכל רחבי הארץ.

מוניות ברחובות אסף עובדת בשיתוף פעולה עם נהגי מוניות ברחובות נהגים אדיבים סבלניים ושירות מעולה בכל הסביבה כך שמתקבל מענה מהיר וזמין לנהג מונית ברוב שעות היום, 

מוניות מרכז רפואי רחובות

מוניות ברחובות והסביבה, מוניות ברחובות 08-9-120-120, מוניות ברחובות

מוניות ברחובות אסף תמצאו מענה מהיר עמידה בלוחות זמנים ותמיד עם חיוך מכל הלב. 

מוניות רחובות אסף

מוניות רחובות אסף טלפון 052-2782218 שרות מוניות ספיישל לנסיעות בעיר ולכל רחבי הארץ נסיעות בעיר כמו: קניון רחובות או בית חולים קפלן ולכל מטרה בעיר.

אנו מציעים שירותים מקצועיים בכל אזור רחובות. צוות הנהגים שלנו מתאים לכל נסיעה, מגדול ועד קטן. הנוסעים בעיר רחובות יודעים שאנחנו עומדים מאחורי המילים שלנו, ושמים את שביעות הרצון של הלקוחות בראש סדר העדיפויות שלנו. מה שבאמת גורם לנו להתבלט הוא המסירות ועמידה בזמנים שלנו, המחירים שמתאימים לכל כיס ותשומת הלב לפרטים. צור איתנו קשר כדי ללמוד עוד מאחד מצוות הנהגים שלנו כיצד הצוות המקצועי שלנו יכול לעזור לך! מוניות רחובות אסף טלפון - 052-2782218

כמה עולה מונית ברחובות?

מחיר מונית ברחובות ובישראל בכלל תלוי בכמה גורמים. אלו הם המסלול שיש לנסוע בו, זמן הנסיעה ותעריף המונית תקף לכל שנה מחודש אפריל עד חודש אפריל הממשלה מעדכנת את התעריפים, והשעה. ממרכיבים אלה ניתן לחשב את מחיר עלות נסיעה במונית. כדי שלא תצטרכו לעשות זאת ביד, אנו מציעים לכם אפשרות לעשות זאת עבורכם ללא תשלום. כל שעליך לעשות הוא להתקשר אלינו או לשלח הודעת ווצאפ ולהזין את כתובת ההתחלה והיעד של נסיעה במונית הרצויה. אנו מוניות רחובות אסף נדאג לשאר ונחשב את מחיר הנסיעה במונית הרצויה עבורך ונחזור אליך להמשך התקשרות.

כיצד עובד חישוב עלויות המוניות?

על מנת לערוך תחזית לגבי מחיר המונית המשוער, אנו משתמשים בתעריף המוניות הנוכחי. זה תוקן לאחרונה באפריל 2020. תעריף המוניות בישראל מורכב מתשלום בסיסי, מחירי קילומטרים שונים ורכיב תלוי זמן לזמני עמידה והמתנה. בהתבסס על כתובת התחלה ויעד שהוזנו, ראשית אנו קובעים את המרחק של הנסיעה מונית הקצר ביותר בין שתי הנקודות הללו. אנו משתמשים במרחק המתקבל וזמן הנסיעה המשוער כדי לחשב ערך משוער לנסיעה במונית הקרובה שלך עם תעריף המונית שתקף היום.

מי קובע את מחיר המונית?

תעריפי המוניות בישראל נקבעים על ידי הרשויות ולאחר בחינת עלויות אחזקת המונית. תעריף המוניות נקבע לאחרונה באפריל 2020 ופורסם בפקודת התעריפים הרשמית של תקנות משרד התחבורה מ־01/04/2020. זה מחייב את כל המוניות וחברות המוניות הנמצאות באזור הנהיגה החובה וחובה עליהם להפעיל מונה.

כמה עולה דמי הנסיעה במונית?

מחיר הנסיעה במונית מיוחדת ("ספיישל") נקבע בהתאם ל-3 סוגי תעריפים וכולל תוספות שונות. על פי תקנות התעבורה, חלה חובה על נהג מונית להפעיל מונה בנסיעה עירונית ובינעירונית.

המחיר הנסיעה במונית מורכב מ:

  1. תוספת הזמנת מונית 4.93 ₪ (במקרה של הזמנת מונית) +

  2. מצב התחלתי של המונה 10.68 ₪ +

  3. משך נסיעה × תעריף לדקה (תעריף א׳ 1.67 ₪, ב׳ 2 ₪, ג׳ 2.34 ₪) +

  4. מרחק נסיעה × תעריף לק״מ (תעריף א׳ 1.67 ₪, ב׳ 2 ₪, ג׳ 2.34 ₪) +

  5. תוספות שונות (אם קיים)

המחירים תקפים מ-01/04/2020 ומתעדכנים ב–1 באפריל של כל שנה.

מוניות ברחובות אסף
מוניות ברחובות אסף

להזמנת מוניות רחובות אסף טלפון 052-2782218

מוניות ברחובות טלפון מספר טלפון שקל לזכור אותו, התקשרו אלינו הזמנת מונית ברחובות ונשמח לתת לכם שרות מהיר ויעיל לשרות מוניות בעיר ולכל רחבי הארץ, שרות מוניות ספיישל רחובות לפרטיים, עסקיים, חברות ומוסדות.

ניתן לראות באתר שלנו מחיר משוער לנסיעה במונית מרחובות לכל יעד בישראל לפי מונה.

מוניות רחובות מה שצריך לדעת

נהגי מוניות רבים ברחובות הם מנוסים ומכירים את סביבת העיר רחובות כולל רחובות ואת הערים השכנות כמו קרית עקרון, מזכרת בתיה. ציבור הנוסעים לא מכיר היטב את רחובות העיר ולעיתים מזמנים מונית לרחוב מקביל, עליכם להפעיל את אפליקציה וויז ןלבדוק מה מיקומכם ביחס לרחוב שאתם רוצים להגיע כדי שיהיה לכם מושג אם אתם עוברים בדרך ישירה או מקבלים את הסיור הגדול. אל תהססו לספר לנהג המונית אם הוא הולך בדרך לא נכונה או להצביע על מפה לאן אתם רוצים להגיע .

כיום כל נהגי המוניות אמורים לעבור מבחני אנגלית וידע עירוני, אם כי לעולם לא תנחשו שיש נהגי מוניות שאינם דוברי אנגלית. 

סדרני מוניות

בשדות תעופה בישראל ובתחנות רכבת מרכזיות יש לעתים קרובות "סדרן מוניות". התפקיד שלו הוא להביא לך מונית, לייעץ לך בנוגע לתעריפי הנסיעה ולעזור במניעת הונאתך על ידי נהגי מוניות. בחלק משדות התעופה ותחנות הרכבת המחירים ליעדים פופולריים מפורסמים בלוחות המודעות. בתחנות רכבת קטנות יותר יש לעתים קרובות טלפונים למוניות. בשדות תעופה רבים תוכלו לארגן איסוף באמצעות לימוזינה, או רכב גדול למס גדול של נוסעים עם שלוש או ארבע שורות מושבים. לימוזינה בישראל יכולה להוות חלופה יקרה למוניות משדה התעופה וממנו. שירותי הסעות מיניבוס זמינים גם ברוב שדות התעופה; כמו מוניות, הם לוקחים אותך בדיוק לאן שאתה רוצה להגיע.

תעריפי מוניות בישראל

בישראל התעריף הוא אחד למעט העיר אילת מאחר והעיר ללא מע"מ, ישנה אפשרות לנסוע על פי המונה שעון הזמן או לסגור מחיר עם הנהג. שיטת חישוב תעריפים זו הינה סטנדרטית בכל רחבי ישראל ועומדת בתקנים מחמירים של משרד התחבורה למוני מס. יש תוספת עבור מטען שיכול להיות מוביל על ידי נוסע אחד.

בנוסף למה שמוצג במונה המונית, ניתן לחייב בתשלום אגרה (תא מטען, כביש 6 נתיב מהיר, ועוד) ותוספות מוגדרות.

איך מזמינים מונית?

כדי להזמין מונית, ישנה אפשרות פשוט הרם את היד לעבר המונית החולפת. מוניות מחויבות לעצור אם הן פנויות, מונית מורשית חייבת לקחת אתכם לכל מקום בתחומי העיר או מחוץ לעיר, ונהג לא יכול לשאול את יעדכם לפני שאתם נכנסים ואז לסרב לקחת אתכם. רוב נהגי המוניות לא ייקחו אתכם לאזורים מסוכנים בכל עת. באזורים מסוימים על נהג אסור על פי החוק לצאת מהמונית שלו (למשל כדי לעזור לך עם מטען) כאמצעי ביטחון.

בכל הערים קיימות מוניות הניתנות לשכר בתיאום מראש בלבד. חברות מסוימות עשויות שלא להגיב לשיחת הטלפון שלך אלא אם כן אתה כבר מכיר אותן. חלק ממוניות הן סטנדרטיות או מפוארות ולמרות שתעריפי הנסיעה בדרך כלל גבוהים יותר ממוניות מוסודרות, הם בדרך כלל נקיים, נוחים וממוזגים. ניתן לשכור מונית מפוארת לפי שעות, יום, שבוע או חודש והן הדרך הטובה ביותר לנסוע, בתנאי שמישהו אחר משלם או שאתה מיליונר. כדאי להימנע ממוניות פיראטיות, במיוחד בשדות תעופה, מכיוון שהן חסרות  רישיון ולא מבוטחות, ולעתים קרובות נוכלים. אם אתה נואש וכל מה שאתה יכול למצוא זה מונית פיראטית, תמיד תסכם את המחיר מראש.

אם יש לך תלונה על מונית, שים לב למספר המונית שמוצג על הגג, או על הדלת של המונית החלק החיצוני של דלת הנוסע,  שים לב גם למספר רישיון הנהיגה (המוצג בדרך כלל בתוך המונית, למשל בחלק האחורי על דופן דלת הנהג) ואת שם חברת המוניות. מידע זה צריך להיות רשום על גבי הקבלה, אותה יש לספק על פי בקשת הנוסע.

מונית מרחובות לכל הארץ

מוניות ברחובות נותנת מענה למוניות ברחובות ולכל רחבי הארץ בזמינות מידית או הזמנה עתידית.

מונית מרחובות לאופקים

מונית מרחובות לאור יהודה

מונית מרחובות לאור עקיבא

מונית מרחובות לאילת

מונית מרחובות לאלעד

מונית מרחובות לאריאל

מונית מרחובות לאשדוד

מונית מרחובות לאשקלון

מונית מרחובות לבאר שבע

מונית מרחובות לבנימינה

מונית מרחובות לבית שאן 

מונית מרחובות לבית שמש 

מונית מרחובות לביתר עילית 

מונית מרחובות לבני ברק

מונית מרחובות לבת ים 

מונית מרחובות לגבעתיים 

מונית מרחובות לדימונה 

מונית מרחובות להוד השרון 

מונית מרחובות להרצליה

מונית מרחובות לחדרה

מונית מרחובות לחולון

מונית מרחובות לחיפה

מונית מרחובות לטבריה

מונית מרחובות לטירת הכרמל

מונית מרחובות ליבנה

מונית מרחובות ליהוד

מונית מרחובות לירושלים 

מונית מרחובות לכפר סבא

מונית מרחובות לכרמיאל

מונית מרחובות ללוד  

מונית מרחובות למגדל העמק 

מונית מרחובות למודיעין/מכבים

מונית מרחובות למירון

מונית מרחובות למלונות ים המלח

מונית מרחובות למעלה אדומים

מונית מרחובות למעלות תרשיחא

מונית מרחובות לנהריה

מונית מרחובות לנס ציונה 

מונית מרחובות לנצרת 

מונית מרחובות לנצרת עילית

מונית מרחובות לנשר

מונית מרחובות לנתב״ג 

מונית מרחובות לשדה התעופה

מונית מרחובות לנתיבות 

מונית מרחובות לנתניה

מונית מרחובות לעין גדי 

מונית מרחובות לעכו

מונית מרחובות לעפולה

מונית מרחובות לערד

מונית מרחובות לפתח תקווה

מונית מרחובות לצפת

מונית מרחובות לקיסריה

מונית מרחובות לקרית אונו

מונית מרחובות לקרית אתא 

מונית מרחובות לקרית ביאליק 

מונית מרחובות לקרית גת

מונית מרחובות לקרית ים 

מונית מרחובות לקרית מוצקין 

מונית מרחובות לקרית מלאכי 

מונית מרחובות לקרית שמונה 

מונית מרחובות לראש העין 

מונית מרחובות לראשון לציון 

מונית מרחובות לרהט 

מונית מרחובות לרמלה 

מונית מרחובות לרמת גן 

מונית מרחובות לרמת השרון 

מונית מרחובות לרעננה 

מונית מרחובות לשדרות 

מונית מרחובות לשפרעם 

מונית מרחובות לתל אביב

שרות מוניות רחובות ניתן לפרטיים עסקיים ומוסדות.

bottom of page