top of page

נאור שי יבואני רכב ומוניות

13.12.22

נאור שעיה

חברת סיטי טקסי מציעה שירות ייחודי של השכרת מונית עם סידור עבודה לנהג. השכר את רכב לשבוע, לחודש או לכל פרק זמן שמתאים לך ותתחיל ליהנות מרכב צמוד ומעבודה שוטפת.
החברה מציעה שירות מקיף ומלא, הפוטר את הנהג מכל הוצאה כספית מעבר למחיר ההשכרה.

מוניות ברחובות בעמ
מוניות ברחובות בעמ

הקמת החברה

נאור שי, היה רק בן שבע-עשרה כשנכנס לתחום עסקי המוניות בשנת 2005 והקים את חברת סיטי טקסי שמעניקה כיום שירותים למעל מאה נהגים.


החברה המובילה בעסקי המוניות בישראל ממוקמת ברחובות ולקוחותיה מגיעים לא רק מאזור המרכז והשפלה כי אם מכל קצוות הארץ.


הסלוגן של החברה 

הבית של נהגי המוניות בישראל טומן בחובו את המסר החשוב שהחברה תעניק לנהגים שירותי הכל כלול: השכרה, מכירה וליסינג תוך מתן ייעוץ וסיוע הן לנהגים ותיקים בתחום והן לנהגים חדשים בתחום.

נהג מתחיל – כל מה שרצית לדעת בתחום!

בימים מאתגרים כשעסקים רבים פועלים בצל הקורונה, אנשים רבים שהתייאשו ממגוון תחומים שפסקו מלפעול, מוצאים את עצמם מחשבים מסלול מחדש ורבים מהם נחשפים ליתרונות הגדולים המצויים בתחום עסקי המוניות ומבינים שניתן להתפרנס בכבוד ולהרוויח משכורת טובה כנהג מונית פעיל.אילו שירותים תקבלו בסיטי טקסי  

החברה המובילה בישראל בעסקי מוניות?

החברה מספקת פתרונות לנהגי מוניות ותיקים וכן לנהגים חדשים המעוניינים להיכנס לתחום, בכל רחבי הארץ. ברשותה ניסיון עשיר בתחום והלקוחות הרבים מעידים על טיבה של החברה ועל רצינותה.

החברה מעניקה ללקוחותיה את השירותים הבאים: השכרת מונית, ליסינג, מכירת מוניות חדשות (צי הרכבים של החברה מתחדש כל הזמן), טרייד אין,


ייעוץ לרשיון מונית

ייעוץ ומתן מידע לנהגים המעוניינים להוציא רישיון על מונית והענקת זכות ציבורית (מספרים) לאנשים המעוניינים לעסוק בתחום.

נאור שי מייעץ בנוגע למערך השיקולים בבחירת כלי הרכב למונית:

מכוניות היברידיות מקבלות הטבות מס מהמדינה בהיותן רכב ירוק, כשמדובר ברכב רגיל, חשוב לבחור רכב איכותי ואמין.

לסקודה אוקטביה יש תא מטען גדול מאוד ומכוניות מרצדס נחשבות חזקות ואמינות ביותר.יש לקחת בחשבון את נוחות הנוסעים במושב האחורי אבל באותה מידה גם את הנוחות של הנהג שמבלה במונית שעות רבות ביום.

הנוחות היא פרמטר חשוב ביותר וללא ספק מכונית פרימיום מספקת את חווית הנהיגה והנוחות המושלמת.


האם כדאי להשכיר מונית או לרכוש אותה?

חברת סיטי טקסי מציעה שירות ייחודי של השכרת מונית עם סידור עבודה לנהג. השכר את רכב לשבוע, לחודש או לכל פרק זמן שמתאים לך ותתחיל ליהנות מרכב צמוד ומעבודה שוטפת.

החברה מציעה שירות מקיף ומלא, הפוטר את הנהג מכל הוצאה כספית מעבר למחיר ההשכרה. כל ההוצאות הנלוות הן על חשבון החברה, כולל ביטוחים, טיפולים תקופתיים ותיקונים.שירותי ליסינג - מסלולים

סיטי טקסי מציעה שירותי ליסינג לנהגי מוניות ותיקים ומתחילים. אצלנו תוכלו לקנות רכב בתנאי תשלום נוחים. תוכלו לבחור במסלול ליסינג תפעלי או במסלול ליסינג מימוני, לכל אפשרות היתרונות הייחודים לה. מימון הינו פתרון מצוין לנהג העצמאי אשר רוצה לרכוש רכב בתנאים נוחים, בעוד שמסלול תפעול מאפשר לנהג המונית לקבל רכב ללא התחייבות בזמן לצד קבלת כל שירותי התחזוקה מהחברה, הכל בהתאם לרצונות ולאפשרויות של הנהג.


נשמח לייעץ בכל מה שצריך: 1-700-700-876

נאור שי יבואני רכב ומוניות
נאור שי יבואני רכב ומוניות
נאור שי יבואני רכב ומוניות
מוניות ברחובות לוגו

להזמנת מוניות רחובות התקשרו טלפון 08-9-120-120

מוניות ברחובות טלפון 08-9-120-120 מספר טלפון שקל לזכור אותו, התקשרו אלינו ונשמח לתת לכם שרות מוניות מהיר ויעיל לשרות מוניות בעיר ולכל רחבי הארץ, מונית מרחובות לשדה התעופהשרות מוניות ספיישל רחובות לפרטיים, עסקיים, חברות ומוסדות.


שעות פעילות מוניות רחובות:

יום ראשון עד חמישי 24 שעות

יום שישי עד שעה לפני כניסת שבת

מוצאי שבת שעה לאחר צאת השבת.


אתרים נוספים שלנו

מונית ספיישל ברחובות לשרותכם 24/6
מונית מרחובות לנתב"ג
אתר נוסף https://taxirehovot.com/
https://www.taxi-rehovot-asaf.com/
https://card.rehovot-taxi.org/
שמור אותנו בנייד בקישור הזה https://did.li/taxi-rehovot

bottom of page