חוגגים עצמאות עם מוניות ברחובות

אסף נגר

14/4/21

חוגגים עצמאות 73 למדינת ישראל ומגוון אירועים מחכים לכם חגיגות יום העצמאות ברחובות, מוניות ברחובות טלפון 08-0-120-120 עובדים כרגיל ונשמח לתת לכם שרות

מוניות ברחובות אסף נגר

בערב עצמאות: מירי מסיקה, אבי נוסבאום ונתן דטנר במופע עצמאות חגיגי.

במוצאי עצמאות: קבלת הפנים של ראש העיר בסימן הצדעה לצוותי הרפואה, עם רמי קליינשטיין ואילנית לוי.

שני המופעים ייערכו בהיכל התרבות ויועברו בשידור ישיר בעמודי הפייסבוק של עיריית רחובות והחברה העירונית, לחצו על הקישור>>> https://www.facebook.com/Rehovot/

בליל העצמאות ייערכו מופעי זיקוקים מרהיבים ברחבי העיר.

הנחיות הזהירות אוסרות על קיום במות ברחבי העיר, אולם בעיריית רחובות לא מוותרים על חגיגות העצמאות, ויערכו שני אירועים שיועברו בשידור ישיר לתושבים: בערב עצמאות, 14.4 החל מהשעה 21:00, יועבר בשידור ישיר בעמודי הפייסבוק של עיריית רחובות והחברה העירונית מופע העצמאות החגיגי בהיכל התרבות בהשתתפות הזמרת מירי מסיקה, הסטנדאפיסט אבי נוסבאום, חניכי בימת הנוער רחובות ולהקות המחול של "הדרי רחובות". את האירוע ינחה השחקן המוערך נתן דטנר.

במהלך השידור, בשעה משוערת 21:30, יצבעו את שמי רחובות מופעי זיקוקים מרהיבים.

במוצאי יום העצמאות, 15.4, החל מהשעה 20:30 יועבר בשידור בעמודי הפייסבוק של עירית רחובות והחברה העירונית קבלת הפנים החגיגית של ראש העיר, רחמים מלול, מהיכל התרבות, שתיערך השנה בסימן הצדעה לצוותי הרפואה בעיר בהשתתפות הזמר רמי קליינשטיין והמנחה אילנית לוי.

מדינת ישראל חוגגת 73, ובעיריית רחובות והחברה העירונית לא מוותרים גם השנה על החגיגות. בשל ההנחיות אשר אוסרות על קיום אירועי עצמאות המוניים, עיריית רחובות והחברה העירונית יביאו את החגיגות לבתי התושבים והתושבות באמצעות שידור חי בעמודי הפייסבוק של עיריית רחובות והחברה העירונית.

בליל העצמאות, יום רביעי, 14.4 החל מהשעה 21:00 ישודר מופע העצמאות המרכזי, באירוע חגיגי מהיכל התרבות. במופע ישתתפו הזמרת מירי מסיקה, הסטנדאפיסט אבי נוסבאום, חניכי בימת הנוער רחובות ולהקות המחול של הדרי רחובות. את האירוע ינחה השחקן נתן דטנר, שיראיין את ראש העיר רחובות, רחמים מלול . המופע יועבר ישירות בעמודי הפייסבוק של עיריית רחובות והחברה העירונית רחובות בערב עצמאות, 14.4, החל מהשעה 21:00.

בזמן השידור, בשעה משוערת 21:30, יוזמנו תושבי רחובות לצאת אל חלונות ומרפסות הבתים, כדי לחזות במופעי זיקוקים מרהיבים במספר מוקדים ברחבי העיר.

חגיגות העצמאות יימשכו במוצאי עצמאות יום למחרת, יום חמישי 15.4 החל מהשעה 20:30, עם קבלת הפנים המסורתית של ראש העיר, רחמים מלול, בסימן הצדעה לצוותי הרפואה בעיר על עבודתם במהלך השנה החולפת במאבק במגיפת הקורונה. במהלך האירוע יצדיעו למומחים חברי קבינט הקורונה העירוני, לצוותי קופות החולים וכוחות ההצלה ולמרכז הרפואי קפלן כאות הוקרה על העשייה למען תושבי רחובות. כמו כן יצדיעו לתושבים שבלטו בהישגיהם בשנה החולפת ולחיילים מצטיינים.

האירוע בהנחיית השחקנית והמגישה תושבת רחובות אילנית לוי, ובמהלך האירוע יופיע הזמר והיוצר רמי קליינשטיין. תושבי העיר מוזמנים לשריין כרטיסים לאירוע (ללא עלות ובהצגת תו ירוק ותעודת זהות) באמצעות הקישור: bit.ly/2PYzzyn
שימו לב, מספר הכרטיסים מוגבל ויש למהר ולהירשם.

ראש העיר רחמים מלול: "זו הייתה שנה מאתגרת ומורכבת. תושבי רחובות הוכיחו מחויבות ומשמעת, וביחד הגענו לשיעור התחסנות גבוה ושיעור תחלואה נמוך מאוד. אנו לא מוותרים על חגיגות העצמאות, ובשל המגבלות על התקהלות- נביא את החגיגות אליכם הביתה, התושבים והתושבות, פעמיים- בליל העצמאות ובמוצאי העצמאות. מגוון אמנים יופיעו בפניכם, ואנו נצדיע לכם התושבים ולכוחות הרפואה בעיר, שלהם אנו מוקירים תודה. אני מזמין את כל התושבים והתושבות לצפות באירועים שהכנו עבורכם, להתרגש ולשמוח"

חבר המועצה עודד עמרם, מחזיק תיק התרבות: "למרות המגבלות ועד שנחסן את כולם- אנו מעבירים בשידור ישיר מהיכל התרבות לכל התושבים. יהיו שני אירועים עם מגוון אמנים ואמניות. השנה קבלת הפנים של ראש העיר בסימן הצדעה לכוחות הרפואיים שעמלו כל השנה במסירות לטובת הציבור. אני מזמין את כולם להשתתף ולצפות בחגיגות."

דורון מילברג, מנכ"ל עיריית רחובות: "השנה שילבנו בין הרצון לציין את העצמאות כפי שאנו עושים מדי שנה ובין הצורך לשמור על המגבלות אשר מבטיחות את בריאות הציבור. לכן נערכנו מראש ונקיים שני אירועים מגוונים ועשירים בתוכן – אשר יועברו בשידור ישיר באמצעות הפייסבוק. כל התושבים מוזמנים."

אייל פרנקל, מנכ"ל החברה העירונית רחובות: "חגיגות העצמאות השנה עומדות בסימן פתיחת אירועי התרבות, אך יחד עם זאת – עדיין קיימות הגבלות, במיוחד בהקשר להשתתפות בני נוער וילדים. השקענו מחשבה רבה כדי להצליח להביא את שמחת החג לכל בתי התושבים – יצרנו מופעים משודרים הן לערב עצמאות והן ערב הצדעה לצוותי הרפואה שיתקיים במוצאי החג. מיטב האומנים והכוחות המקומיים יעלו על בימת היכל התרבות והמופעים יועברו בשידור חי לכל בית בעיר באמצעות הפייסבוק. וכדי להביא אור לכל הבתים – יתקיימו השנה מופעי זיקוקים מרהיבים במספר מוקדים בעיר. חג עצמאות שמח!"


חוגגים עצמאות 73 שנה למדינה ואנו לעולם נעמוד דום ונזכור את אותם גיבורים, שחירפו נפשם בהגנה על עמנו ומדינתנו, למענינו ולמען הדורות הבאים ואשר שילמו בחייהם, בנופלם בשדה הקרב.

לעולם לא נשכח כי ניצחוננו, בעצם קיומנו כעם יהודי במדינה שלנו, הוא בזכותם ולעולם לא נשכח את המחיר הכבד ששילמו גם המשפחות השכולות, האלמנות והיתומים שאובדנם וכאבם בל יתואר.

לאחר שבשנה שעברה נערכו טקסי הזיכרון ואירועי העצמאות ללא קהל, השנה יורשו משפחות שכולות להיכנס לבתי העלמין בקפסולות. במות יום העצמאות יופעלו בהתאם לתו הירוק ובמגבלת 500 משתתפים


לקראת יום העצמאות, משרד הבריאות מגבשים מתווה להשתתפות באירועים הפומביים. לאחר שבשנה  שעברה נערכו טקסים ללא נוכחות המשפחות השכולות, השנה יורשו בני המשפחות להיכנס לטקסים בבתי הקברות הצבאיים ללא תו ירוק, אך להימצא בקפסולות משפחתיות.

את אירועי יום העצמאות ניתן יהיה לקיים גם כן בהתאם לכללי התו הירוק. הרשויות יורשו להפעיל במות תרבות, אך גם הן בהתאם לכללים - עד 500 איש בחוץ, כאשר הכניסה מותרת למחוסנים, מחלימים ומי שיעברו בדיקה מהירה שתוצאתה שלילית בכניסה לאירוע, במידה והרשות תבחר להשתמש בבדיקות מהירות.

העובדה הניצחת, כי ניצבים אנו כאן כעם שגובש מכל קצוות תבל, במדינה עצמאית ,מבוססת ורבת הישגים בתחומים רבים, היא שמדברת בעד עצמה ומגשימה את חלומנו על השיבה לציון כהגשמת חלומם של הנופלים.

לכבודם של אלו מחובתנו להיות מאוחדים, לעמוד איתן מלאי תקוה וגאווה על עצמאותנו כעם חופשי בארצנו.

ברוח זו, ביום העצמאות, נצדיע לאחינו ואחיותינו הנופלים, נקפיד לספר לדורות הבאים על מורשתם ונביט קדימה בתחושה של כבוד וביטחון, תוך שאנו צועדים בתקווה רבה לעבר עתיד של התחדשות, שגשוג, פריחה ושלום.


מוניות ברחובות ליום העצמאות מאחלים לעל עם ישראל חג עצמאות שמח

להזמנת מוניות ברחובות טלפון 08-9-120-120

מוניות ברחובות טלפון 08-9-120-120 מספר טלפון שקל לזכור אותו, התקשרו אלינו הזמנת מונית ברחובות ונשמח לתת לכם שרות מהיר ויעיל לשרות מוניות בעיר ולכל רחבי הארץ, שרות מוניות ספיישל רחובות לפרטיים, עסקיים, חברות ומוסדות.

יורד גשם מוניות ברחובות

כאשר מזמינים מונית קבועה מאותו מקום, יתכן ותקבלו הטבות מיוחדות מנהג המונית בכדי לעודד אתכם להמשיך להזמין מונית מאותו נהג לדוגמה: מחיר מוזל יותר, עדיפות על קבלת המונית בשעות העומס, מונית חדישה או מונית מפוארת.

דבר נוסף שחשוב לשים עליו דגש הוא קבלת חשבונית בסיום הנסיעה באם סיכמתם על מחיר או על נסיעת מונה מנהג המונית. על גבי החשבונית חייב להופיע סכום העסקה, שם הנהג ומספר עוסק מורשה.

על פי חוק בכל נסיעה במונית חייב להפעיל מונה.

מוניות ברחובות לוגו

להזמנת מוניות רחובות התקשרו טלפון 08-9-120-120

מוניות ברחובות טלפון 08-9-120-120 מספר טלפון שקל לזכור אותו, התקשרו אלינו ונשמח לתת לכם שרות מוניות מהיר ויעיל לשרות מוניות בעיר ולכל רחבי הארץ, מונית מרחובות לשדה התעופהשרות מוניות ספיישל רחובות לפרטיים, עסקיים, חברות ומוסדות.


שעות פעילות מוניות רחובות:

יום ראשון עד חמישי 24 שעות

יום שישי עד שעה לפני כניסת שבת

מוצאי שבת שעה לאחר צאת השבת.